ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Миколаївщині депутати "проігнорили" сесію з перейменування

"Опоблоківці" на засідання не прийшли, а інши заявили, що їм "підсовують" документи, які навіть не пройшли комісії
Depo.Миколаїв
22 квітня 2016 13:41
ФОТО: depo.ua
На Миколаївщині депутати "проігнорили" сесію з перейменування
На Миколаївщині депутати "проігнорили" сесію з перейменування

Вчора, 21 квітня, в Первомайську на Миколаївщині проходила чергова сесія міськради. На порядку денному було всього одне питання - перейменування вулиць та провулків, які носили комуністичні назви, повідомляє Depo.Миколаїв.

Місцеві "опоблоківці" вирішили бойкотувати сесію та майже у повному складі не з'явились на засідання. Голова фракції заявив, що "Опоблок" проти перейменування ряду вулиць, тому голосувати не будуть за жодну пропозицію зі списку.

Відповідно до матеріалів сесії, перейменувати мали 87 вулиць та провулків. У місті мали з'явитися Лазурова, Василькова, Гончарна та інші назви вулиць. 

На Миколаївщині депутати "проігнорили" сесію з перейменування - фото 1

Як повідомив у коментарях виданню депутат-"свободівець" Євген Шарій, міськрада "підсунула" депутатам свій список назв, які навіть не пройшли обговорення в комісіях: "В свою чергу, виконком підсунув депутатам свій перелік вулиць, з пустими назвами, типу (перейменувати, - ред) вул. 9 січня на Січневу, Іліччя на Володимирівську, Фізкультурну... без обговорення на комісіях".

Даний факт обурив депутатів, які до кінця засідання не могли зібрати кворум та розпочати сесію. 

Зазначимо, що проти такого халатного перейменування виступили не лише "опоблоківці", а і декілька депутатів від "Батьківщини" та БПП. Не зважаючи на загальне незадоволення питання про перейменування вулиць так і не повернули на розгляд депутатським комісіям, тож на наступне засідання список буде представлено і тому ж вигляді, що і вчора.

На Миколаївщині депутати "проігнорили" сесію з перейменування - фото 2

На сьогоднішній день питання перейменування населених пунктів та вулиць є одним із найгарячиших, тож міськради часто радяться з жителями на громадських слуханнях про те, яку назву носитиме та чи інша вулиця. За словами Євгена Шарія, в Первомайську пропозицію провести громадські слухання висувало багато громадських організацій: "Було запропоновано повернути вулицям історичні назви чи присвоїти імена Героїв України, але ці пропозиції не було враховано". 

Зважаючи на те, що за весь час засідання в залі не був присутній кворум депутатів, мер Первомайська Людмила Дромашко вирішила перенести сесію на 28 квітня. Яким чином вона проходитиме поки невідомо, адже претензії до запропонованих назв є у всіх фракції. Депутати від ВО "Свободи" заявили, що не голосуватимуть за такий пакет змін, а свої пропозиції подадуть голові ОДА Вадиму Мерікову. 

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв