ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Миколаївщині депутата-хабарника відсторонили від посади начальника Рибохорони

Дане рішення апеляційного суду не підлягає оскарженню
Depo.Миколаїв
24 лютого 2016 20:14
ФОТО: depo.ua
На Миколаївщині депутата-хабарника відсторонили від посади начальника Рибохорони
На Миколаївщині депутата-хабарника відсторонили від посади начальника Рибохорони

Депутату Миколаївської обласної ради Олександру Каражею знову відмовили в задоволенні апеляційної скарги на ухвалу слідчого судді, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі апеляційного суду. 

Нагадаємо, що раніше депутата-хабарника від БПП відсторонили від посади начальника Управління охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства у Миколаївській області. 

Захист Каражея оскаржив дане рішення, але суд залишив його без змін. 

Така якКаражей мав доступ до всіх службових приміщень, тому, використовуючи свої службові повноваження міг знищити , сховати, спотворити або внести недостовірні дані до будь-яких документів, які мають значення для встановлення об’єктивної істини у кримінальному провадженні.

Захисник підозрюваного в апеляційній скарзі вказав, що, на його думку, немає підстав для відсторонення від посадиОлександра Каражея, оскільки немає фактичних доказів того, що його підзахисний буде продовжувати вчиняти корупційні або службові кримінальні правопорушення або якимось чином впливати на свідків або потерпілого. З доводами його апеляції погодився і підозрюваний.

Заслухавши доповідь судді, пояснення захисника та підозрюваного, які підтримали доводи апеляційної скарги, прокурора, який просив залишити ухвалу слідчого судді без змін, колегія суддів Апеляційного суду відмовила в задоволенні апеляційної скарги, визнавши рішення суду першої інстанції обґрунтованим і прийнятним з урахуванням мети застосування такого заходу забезпечення кримінального провадження.

Ухвала Апеляційного суду оскарженню не підлягає і внесена в Єдиний Державний Реєстр Судових рішень.

Раніше ми вже повідомляли, що  суд наклав арешт на майно обласного депутата-хабарника від БПП.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв