На Миколаївщині депутата-АТОшника нагородили орденом за прорив з-під Дебальцевого

Указ про нагородження Анатолія Петровича був підписаний президентом 3 листопада 2015 року, але тільки зараз, практично через рік, нагорода була вручена
Depo.Миколаїв
16 вересня 2016 16:50
ФОТО: depo.ua
На Миколаївщині депутата-АТОшника нагородили орденом за прорив з-під Дебальцевого
На Миколаївщині депутата-АТОшника нагородили орденом за прорив з-під Дебальцевого

У вересні у штабі міста військовий комісар Південноукраїнського - Арбузинського об'єднаного військового комісаріату Стоянов А.А. урочисто вручив Анатолію Толкачову орден "За мужність" III ступеня, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі Южноукраїнської міськради.

В армію Анатолій Толкач, не дочекавшись повістки, пішов добровольцем в 2014 році. У званні сержанта, Анатолій Петрович поступив на службу в 17-ту танкову бригаду. Отримавши посаду заступника командира взводу розвідки в складі артилерійської батареї, він став корегувальника вогню.

Зі своїм взводом потрапив в оточення під Дебальцеве, за прорив з якого і був нагороджений орденом "За мужність" III ступеня.

Прослужив Анатолій Петрович в Збройних Силах України 14 місяців, 9 з яких провів безпосередньо в зоні проведення АТО. Указ про нагородження Анатолія Петровича був підписаний Президентом 3 листопада 2015 року, але тільки зараз, практично через рік нагорода була вручена.

Так само, за бойові заслуги, а саме за захоплення вантажної машини "Урал" з озброєнням і одного військовополоненого, Анатолій Толкач був особисто нагороджений Міністром оборони золотим годинником.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв