На Миколаївщині чоловік знайшов замуровану у стіні тротилову шашку

Під час розбирання старої будівлі на каміння він знайшов замуровані у стіну будинку 7 набоїв різного калібру та вибуховий пристрій
Depo.Миколаїв
22 липня 2016 15:48
ФОТО: depo.ua
На Миколаївщині чоловік знайшов замуровану у стіні тротилову шашку
На Миколаївщині чоловік знайшов замуровану у стіні тротилову шашку

До поліції Веселинівського району звернувся 37-річний місцевий мешканець. Чоловік повідомив, що під час розбирання старої будівлі на каміння він знайшов замуровані у стіну будинку 7 набоїв різного калібру та вибуховий пристрій, ззовні схожий на тротилову шашку. Знаючи про можливість добровільно видати боєприпаси органам поліції та уникнути кримінальної відповідальності, він вирішив віддати знахідку, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі поліції.

Набої та вибуховий пристрій направлено до Миколаївського НДЕКЦ МВС України для проведення експертизи.

Правоохоронці Миколаївського гарнізону поліції нагадують, що в період з 01 по 31 липня 2016 року в Миколаївській області проводиться місячник добровільної здачі зброї, метою якого є надання можливості громадянам здати до територіальних підрозділів поліції незареєстровану вогнепальну зброю, спеціальні засоби самооборони, боєприпаси та вибухові матеріали.

Відповідно до діючого законодавства, громадяни, які протягом липня звернуться до підрозділів поліції, звільняються від кримінальної та адміністративної відповідальності за зберігання незареєстрованої зброї.

Нагадаємо, що особи, які у зазначений термін здадуть незареєстровану мисливську вогнепальну зброю, газову, холодну зброю, спеціальні засоби вітчизняного виробництва для відстрілу патронів, споряджених гумовими кулями, після проведення додаткової перевірки технічного стану зброї, мають можливість за наявності законних підстав оформити відповідні документи та зареєструвати їх у свою власність.

Для здачі зброї можна у будь-який час звернутися до підрозділів поліції за місцем мешкання або до ГУНП України в Миколаївській області за адресою: м. Миколаїв, вулиця Артилерійська, 4, відділ дозвільної системи. Телефони для довідок: (0512) 50–15–40, 50-15-42.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв