На Миколаївщині чоловік "подарував" більше 1,5 тис. доларів за BMW з підробкою

Це вже дев'ятий випадок на рік, коли підробку виявляють під час реєстрації чи перереєстрації авто
Depo.Миколаїв
16 липня 2016 17:21
ФОТО: depo.ua
На Миколаївщині чоловік "подарував" більше 1,5 тис. доларів за BMW з підробкою
На Миколаївщині чоловік "подарував" більше 1,5 тис. доларів за BMW з підробкою

Жителі м. Нова Одеса купили BMW третьої серії на підставі доручення й вже через місяць в сервісному центрі МВС дізналися, що номер кузову має ознаки підробки. Відтепер же з'ясовують всі обставини працівники поліції. Про це Depo.Миколаїв повідомили у Регіональному сервісному центр МВС.

До територіального сервісного центру МВС у Миколаєві звернувся автовласник з наміром зареєструвати на своє ім'я BMW третьої серії, яку нещодавно за дорученням придбав за 1 700 доларів. Фахівці експертної служби оглянувши автівку, зробили для власника невтішний висновок - ідентифікаційний номер кузова має ознаки підробки. За таких обставин працівники сервісного центру відмовили громадянину в проведенні реєстрації транспортного засобу, а натомість на місце були викликані правоохоронці для подальшого розгляду справи.

Наразі правоохоронцями Заводського відділу поліції розпочато кримінальне провадження за ознаками ст. 290 КК України "Знищення, підробка або заміна номерів вузлів та агрегатів транспортного засобу", санкція якої передбачає покарання в вигляді штрафу від ста п'ятдесяти до двохсот п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправних робіт на строк до двох років, або обмеження волі на строк до трьох років.

З початку року це вже дев'ятий виявлений факт під час реєстрації чи перереєстрації транспортних засобів в сервісних центрах МВС Миколаївщини. Правоохоронці рекомендують миколаївцям звертатися при купівлі машин до сервісних центрів МВС, де з'ясують чи не пдіробні номери у авто або його розшукують. 

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв