На Миколаївщині через спеку та людську недбалість загорілось 14 га територій

Необережне поводження з вогнем та порушення правил пожежної безпеки під час відпочинку на природі – це основні причини виникнення даних пожеж
На Миколаївщині через спеку та людську недбалість загорілось 14 га територій
На Миколаївщині через спеку та людську недбалість загорілось 14 га територій

За добу рятувальники ліквідували пожежі в екосистемах загальною площею понад 14 га, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі рятувальників. 

На вулиці літо у повному розпалі. У зв’язку із сталими високими температурними показниками на території Миколаївської області збільшилася кількість пожеж в екосистемах. Спека та наявність вітру сприяють виникненню займань сухої трави, стерні та розповсюдженню вогню на значні території.

Випадки пожеж трапляються кожен день, а в окремих районах і по декілька разів за добу. Так 20 липня на території міста Миколаєва та області зареєстровано 26 випадків займань сухостою. Загальна площа пожеж складає понад 14 га. Найінтенсивніше горіло у Вознесенському, Миколаївському, Березанському, Братському районах області та в місті Миколаєві.

Необережне поводження з вогнем та порушення правил пожежної безпеки під час відпочинку на природі – це основні причини виникнення даних пожеж.

Головне управління ДСНС України у Миколаївській області звертається до громадян: "Дотримуйтесь правил пожежної безпеки! Пожежа наносить втрат усьому живому, їдкий дим забруднює повітря вуглекислим газом і важкими металами, які в свою чергу шкодять здоров'ю людей. Бережіть себе та своє здоров’я! В екстрених випадках телефонуйте до Служби порятунку "101".

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв