На Миколаївщині через спеку та людську недбалість загорілось 14 га територій

Необережне поводження з вогнем та порушення правил пожежної безпеки під час відпочинку на природі – це основні причини виникнення даних пожеж
Depo.Миколаїв
21 липня 2016 19:48
ФОТО: depo.ua
На Миколаївщині через спеку та людську недбалість загорілось 14 га територій
На Миколаївщині через спеку та людську недбалість загорілось 14 га територій

За добу рятувальники ліквідували пожежі в екосистемах загальною площею понад 14 га, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі рятувальників. 

На вулиці літо у повному розпалі. У зв’язку із сталими високими температурними показниками на території Миколаївської області збільшилася кількість пожеж в екосистемах. Спека та наявність вітру сприяють виникненню займань сухої трави, стерні та розповсюдженню вогню на значні території.

Випадки пожеж трапляються кожен день, а в окремих районах і по декілька разів за добу. Так 20 липня на території міста Миколаєва та області зареєстровано 26 випадків займань сухостою. Загальна площа пожеж складає понад 14 га. Найінтенсивніше горіло у Вознесенському, Миколаївському, Березанському, Братському районах області та в місті Миколаєві.

Необережне поводження з вогнем та порушення правил пожежної безпеки під час відпочинку на природі – це основні причини виникнення даних пожеж.

Головне управління ДСНС України у Миколаївській області звертається до громадян: "Дотримуйтесь правил пожежної безпеки! Пожежа наносить втрат усьому живому, їдкий дим забруднює повітря вуглекислим газом і важкими металами, які в свою чергу шкодять здоров'ю людей. Бережіть себе та своє здоров’я! В екстрених випадках телефонуйте до Служби порятунку "101".

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв