На Миколаївщині через спеку лише за добу вигоріло 18 га сухостою

В результаті горінь було знищено, переважно, суху траву та сміття
Depo.Миколаїв
2 серпня 2016 11:44
ФОТО: depo.ua
На Миколаївщині через спеку лише за добу вигоріло 18 га сухостою
На Миколаївщині через спеку лише за добу вигоріло 18 га сухостою

Спекотна погода, високі температурні показники сприяли тому, що на території Миколаївської області встановлено 5-й клас пожежної небезпеки, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі рятувальників.

Сонячні промені висушують траву, зернові культури тощо, а відсутність дощів загострює ситуацію з виникненням загорянь на відкритих територіях.
Маленька іскра, а тим паче непогашений недопалок чи взагалі недбалість людей з вогнем, призводять до збільшення випадків пожеж.

Так, за минулу добу рятувальники двадцять один раз виїжджали гасити пожежі сухої трави. Загальна площа, яку пройшов вогонь складає 17, 75 га. В результаті горінь було знищено, переважно, суху траву та сміття.

Цього разу пожежі виникали у Снігурівському, Врадіївському, Березнегуватському, Вітовському, Казанківському районах області, а також у містах Миколаїв, Южноукраїнськ та Первомайськ.

Рятувальники Миколаївщини звертаються до мешканців області та гостей нашого краю! Не нехтуйте правилами протипожежної безпеки! На наражайте на небезпеку себе, своє життя та навколишнє середовище! Будьте пильні! Наша сумлінність та відповідальність – це запорука нашої безпеки та безпеки нашого оточення!

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв