На Миколаївщині через критичний стан доріг можуть оголосити надзвичайну ситуацію

Депутати, які активно "лобіювали" це питання під час засідання сесіїне з'явилися на засідання регіональної комісії
Depo.Миколаїв
16 березня 2016 17:50
ФОТО: depo.ua
На Миколаївщині через критичний стан доріг можуть оголосити надзвичайну ситуацію
На Миколаївщині через критичний стан доріг можуть оголосити надзвичайну ситуацію

Питання про введення надзвичайної ситуації у зв'язку з критичним станом доріг в області розглянули сьогодні, під час позачергового засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі Миколаївської ОДА, 

Заступник голови ОДА Микола Романчук зазначив, що розвиток інфраструктури безпосередньо пов'язаний з розвитком економіки. Головне завдання - залучати кошти з різних джерел для ремонту доріг. Серед пріоритетних напрямків - включення Миколаївщини в експериментальний проект.

"Ми робимо все можливе, щоб знайти додаткові джерела для фінансування ремонту доріг. І дуже погано, що депутати, які порушили питання введення надзвичайної ситуації у зв'язку з критичним станом доріг в області, не виявили бажання взяти участь в обговоренні. Винести питання на порядок денний просто, а от шукати вихід з проблеми, досконально вивчити питання в ракурсі чинного законодавства, не так просто", - заявив Романчук. 

Відзначимо, що крім депутата облради від БПП Федора Барни в засіданні не взяли участі ті депутати, які так активно "лобіювали" це питання під час засідання сесії. Нагадаємо, що ініціатором питання виступила депутат від "Нової держави" Тетяна Демченко, її підтримали депутати з фракції "Опозиційний Блок".

За результатами обговорення було прийнято рішення створити робочу групу, яка вивчить питання в законодавчому полі і досвід інших областей. Фахівці підготують проект рішення, який буде винесено на розгляд регіональної комісії. А можливо і спрямований в державну комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв