ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Миколаївщині через критичний стан доріг можуть оголосити надзвичайну ситуацію

Депутати, які активно "лобіювали" це питання під час засідання сесіїне з'явилися на засідання регіональної комісії
Depo.Миколаїв
16 березня 2016 17:50
ФОТО: depo.ua
На Миколаївщині через критичний стан доріг можуть оголосити надзвичайну ситуацію
На Миколаївщині через критичний стан доріг можуть оголосити надзвичайну ситуацію

Питання про введення надзвичайної ситуації у зв'язку з критичним станом доріг в області розглянули сьогодні, під час позачергового засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі Миколаївської ОДА, 

Заступник голови ОДА Микола Романчук зазначив, що розвиток інфраструктури безпосередньо пов'язаний з розвитком економіки. Головне завдання - залучати кошти з різних джерел для ремонту доріг. Серед пріоритетних напрямків - включення Миколаївщини в експериментальний проект.

"Ми робимо все можливе, щоб знайти додаткові джерела для фінансування ремонту доріг. І дуже погано, що депутати, які порушили питання введення надзвичайної ситуації у зв'язку з критичним станом доріг в області, не виявили бажання взяти участь в обговоренні. Винести питання на порядок денний просто, а от шукати вихід з проблеми, досконально вивчити питання в ракурсі чинного законодавства, не так просто", - заявив Романчук. 

Відзначимо, що крім депутата облради від БПП Федора Барни в засіданні не взяли участі ті депутати, які так активно "лобіювали" це питання під час засідання сесії. Нагадаємо, що ініціатором питання виступила депутат від "Нової держави" Тетяна Демченко, її підтримали депутати з фракції "Опозиційний Блок".

За результатами обговорення було прийнято рішення створити робочу групу, яка вивчить питання в законодавчому полі і досвід інших областей. Фахівці підготують проект рішення, який буде винесено на розгляд регіональної комісії. А можливо і спрямований в державну комісію з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв