На Миколаївщині браконьєри за час нересту наловили риби на 30 тис. грн

У зловмисників вилучено 30 тисяч штук креветки, 5000 - риби "Атерини" та 500 - риби "Бичок"
Depo.Миколаїв
7 червня 2016 14:50
ФОТО: depo.ua
На Миколаївщині браконьєри за час нересту наловили риби на 30 тис. грн
На Миколаївщині браконьєри за час нересту наловили риби на 30 тис. грн

Зловмисники, займаючись незаконним рибним промислом, спричинили державі збитків на загальну суму близько 30 тисяч гривен, повідомляє Depo.Миколаїв.

З 05 квітня по 05 червня на території Березанського району Миколаївської області проводився комплекс оперативно-профілактичних заходів щодо недопущення вчинення екологічних злочинів, браконьєрської діяльності та інших порушень правил рибальства.

На час весняно-літньої нерестової заборони, з метою запобігання вчиненню злочинів вищезазначеної категорії, налагоджено роботу спільних груп, до складу яких увійшли представники поліції, рибоохорони, екоінспекції та прикордонної служби. У результаті відпрацювань розпочато 10 кримінальних проваджень за ознаками ч.1 ст.249 КК України "Незаконне зайняття рибним, звіринним або іншим водним добувним промислом", що карається штрафом від ста до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, або обмеженням волі на строк до трьох років. У зловмисників вилучено 30 тисяч штук креветки, 5000 - риби "Атерини" та 500 - риби "Бичок".

За попередніми підрахунками, в результаті зазначених незаконних дій державі завдано істотної шкоди на загальну суму близько 30 тисяч гривен.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв