На Миколаївщині браконьєр ловив кефаль під час нересту

Збитки, завдані рибному господарству України, склали 16847,00 гривень
Depo.Миколаїв
6 вересня 2016 17:49
ФОТО: depo.ua
На Миколаївщині браконьєр ловив кефаль під час нересту
На Миколаївщині браконьєр ловив кефаль під час нересту

Увечері, 2 вересня під час проведення рибоохоронного рейду державними інспекторами Миколаїврибоохорони було виявлено та затримано жителя с. Іванівка Очаківського району гр-на С., 1975 року народження, про це Depo.Миколаїв повыдомили у прес-службы рибохорони.

Даною особою на водоймі Дніпровсько-бузького лиману за допомогою промислового знаряддя лову — ліскової сітки вбрід без дозволу на промисел здійснювалося незаконне добування риби.

У затриманого на місці правопорушення браконьєра у сітці виявлено 28 особин молоді кефалі-сингіль (відносно вилову якої діє нерестова заборона) та 11 особин молоді карася.

Збитки, завдані рибному господарству України, склали 16847,00 гривень.

Відносно правопорушника складено протокол про адміністративне правопорушення за ознаками ч.4 ст. 85 КУпАП, який буде направлено до Очаківського міськрайонного суду Миколаївської області.

Здобич та ліскову сітку у браконьєра вилучено до прийняття судового рішення, яке може бути досить неприємним для гр-на С., оскільки сума збитків "тягне" на кримінальну відповідальність за ознаками ч. 1 ст. 249 Кримінального кодексу України.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв