На Миколаївщині батьки побили голову РДА через спробу закрити школи

Натовп людей повів себе агресивно, внаслідок чого були пошкоджені одяг потерпілого та оргтехніка
Depo.Миколаїв
27 квітня 2016 14:45
ФОТО: depo.ua
На Миколаївщині батьки побили голову РДА через спробу закрити школи
На Миколаївщині батьки побили голову РДА через спробу закрити школи

Близько 11:00 27 квітня 2016 року до чергової частини Арбузинського відділення. Братського відділу поліції ГУНП в Миколаївській області надійшло повідомлення від голови районної державної адміністрації про те, що відносно нього вчиняються протиправні дії, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі поліції.

Прибувши до кабінету очільника РДА, правоохоронці побачили групу людей, які поводили себе агресивно та активно дискутували із заявником. Поліцейські встановили, що конфлікт між мешканцями району та заявником виник на ґрунті розпорядження про закриття у населених пунктах середніх шкіл у зв’язку із малою чисельністю учнів.

Батьки школярів декількох населених пунктів разом із представниками депутатського корпусу обласної та районної ради обурились, коли голова райдержадміністрації не вийшов до них на вулицю, щоб поговорити про виниклу проблему. Піднявшись до його кабінету, натовп людей повів себе агресивно, внаслідок чого були пошкоджені одяг потерпілого та оргтехніка.

Слідчим відділенням розпочато кримінальне провадження за ознаками злочину, передбаченого ч.2 ст.350 КК України "Погроза або насильство щодо службової особи чи громадянина, який виконує громадський обов'язок", що карається обмеженням волі на строк від трьох до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк.
Опитуються свідки, встановлюються обставини події та особи, причетні до скоєння злочину.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв