На Миколаївщині активно готуються до збиральних робіт

Зернозбиральна техніка практично на 100% готова
Depo.Миколаїв
21 червня 2016 17:11
ФОТО: depo.ua
На Миколаївщині активно готуються до збиральних робіт
На Миколаївщині активно готуються до збиральних робіт

Заступник директора агропромислового розвитку облдержадміністрації Віктор Твердой поінформував про основні питання, які хвилюють аграрний сектор економіки агропромислового сектора на даний момент - це підготовка і проведення збиральних робіт, передає Depo.Миколаїв.

"У господарствах Очаківського та Миколаївського району вже приступили до обкошування полів. Зернозбиральна техніка практично на 100% готова, ми маємо 3050 зернозбиральних комбайнів, плюс ще залучених 450 комбайнів, цієї техніки досить щоб провести збиральні роботи за 12 робочих днів, якщо дозволять погодні умови", - заявив Віктор Твердой.

За його словами, у всіх районах області проводяться семінари, присвячені збиральним роботам. 14 червня був проведений семінар на базі Національного аграрного університету. Такий же семінар планується 23-24 червня в рамках українського проекту бізнес-розвитку плодоовочівництва, за адресою Спортивна, 9.

"Для успішного вирощування овочів необхідно зрошення. Представники області разом з експертами світового банку зараз працюють над розробкою концепції відновлення та модернізації зрошення на півдні України. Сподіваємося, що в цьому напрямку будемо і далі розвиватися, так як розвиток овочівництва прямо пов'язане з відновленням зрошення", - констатував Віктор Твердой.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв