ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Миколаївщині 80-річні лікарі тримаються за посади, щоб вони не дістались молоді

В рамках оптимізації працівників, головлікар Снігурівської ЦРЛ запропонував звільнитися пенсіонерам
Depo.Миколаїв
26 лютого 2016 17:52
ФОТО: depo.ua
На Миколаївщині 80-річні лікарі тримаються за посади, щоб вони не дістались молоді
На Миколаївщині 80-річні лікарі тримаються за посади, щоб вони не дістались молоді

В Снігурівській центральній районній лікарні проводиться оптимізація кадрів, про це на зустрічі з керівництвом району повідомив головлікар Олексій Ястребов, передає Depo.Миколаїв.

З шостого січня скорочується кількість ліжок стаціонару. По словам Ястребова, з 200 наявних не використовувалось і 140. Наразі гостро стоїть питання скорочень. Воно чекає 37 ставок. 

"Шостого січня ми отримали повідомлення щодо зніни умов праці. По закону скорочується близько 37 ставок. Лікарські ставки не чіпаються. Не давлячись на те, що в хірургічному відділенні з 50 ліжок залишилося 25. Якщо подивитися по штатному розкладу, на 25 ліжок одна блигада хірурга. Ви самі розумієте, як може залишитися один хірург, щоб оперувати і т.д... Це просто неможливо", - повідомив головлікар.

Ястребов повідомив, що робить все можливе, аби скорочення не зачепило лікарів, тому першими, хто отримав пропозицію добровільно залишити свої посади виявились працюючі пенсіонери. Відмітимо, що на дану пропозицію, звільнити посади для молодих фахівців, позитивно відгукнулось лише декілька працівників. 

"В лікарні проведено певну роботу, може вона і не дуже приємна... Ми звернулися до пенсіонерів, до тих, хто має хоч якісь фінансові доходи у вигляді пенсії. Їх попросили звільнити місце для не пенсіонерів, в нас пристойна кількість молоді, яка пропрацювала вже 3-4 роки. Цей процес болючий. Я низько вклоняюсь сестрі хірургічного відділення, яка встала і сказала: "Я це зроблю, я звільню місце для підготовленої сестри з хірургічного відділення". 

Деякі лікарі, яким вже за 80 і "їх водять до вбиральні під руку" всіма руками та ногами тримаються за посади. В деяких відділеннях склалась така ситуація, що на 5 лікарів надається лише 4,5 ставки, але ескулапи не захотіли розподілити їх рівномірно, тож когось все ж доведеться звільнити. 

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв