На Миколаївщині 17-річна дівчина заявила, що її розбещував опікун

Учениця так поскаржилася після того, як батьки заборонили їй переїжджати до коханого
Depo.Миколаїв
19 квітня 2016 18:54
ФОТО: depo.ua
На Миколаївщині 17-річна дівчина заявила, що її розбещував опікун
На Миколаївщині 17-річна дівчина заявила, що її розбещував опікун

Про те, що на Миколаївщині 17-річна дівчина нібито стала жертвою розпутних дій, в поліції стало відомо від самого підлітка. Учениця стверджує, що до вчинення злочину причетний її 46-річний опікун. Про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі обласної поліції.

Поліцейські з'ясували, що заяву було зроблено після того, як опікуни висловили незгоду із бажанням дівчини жити разом із коханим. Зібравши речі і нікому нічого не повідомляючи, неповнолітня переїхала до хлопця. У такому рішенні її підтримала мати коханого, але обурені батьки учениці звернулись по допомогу до служби у справах неповнолітніх, працівники якої залучили для вирішення цього питання і поліцію.

Учениця була тимчасово поміщена до притулку для неповнолітніх, де, пробувши добу, заявила про нібито скоєння відносно неї розпутних дій, до вчинення яких причетний її опікун.

Слідчим відділенням розпочато кримінальне провадження за ознаками ч.1 ст.152 КК України "Розбещення неповнолітніх", що карається обмеженням волі на строк до п'яти років, або позбавленням волі на той самий строк. Проводяться слідчі дії.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв