ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Миколаївщине проведуть Раду оборони з питань корупції та бандитизму

Вадим Меріков заявив, що готовий прощатись з керівниками, які направляють йому "відписки"
Depo.Миколаїв
21 квітня 2016 16:56
ФОТО: depo.ua
На Миколаївщине проведуть Раду оборони з питань корупції та бандитизму
На Миколаївщине проведуть Раду оборони з питань корупції та бандитизму

Вчора, 20 квітня, голова облдержадміністраціі Вадим Меріков провів засідання Ради оборони області, в якому взяли участь голова облради Вікторія Москаленко, Миколаївський міський голова Олександр Сєнкевич, керівники правоохоронних органів, силових структур, територіальних відомств, військових підрозділів, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі ОДА. 

"Наступне засідання Ради оборони буде присвячене питанням боротьби з корупцією, бандитизмом та організованою злочинністю. Війна у нас не тільки на сході, а й внутрішня: з корупцією, бандитизмом, організованою злочинністю. На превеликий жаль, ці явища - хвороба українського суспільства, яка процвітає, як в нашій області, так і в Україні", - сказав Вадим Меріков.

Щоб нагадати події, які регулярно відбуваються в Миколаївській області, Вадим Меріков продемонстрував документальні відео матеріали.

"Складається враження, що багато вперто не хочуть бачити і реагувати на події, які відбуваються в області. У нас, що викорінено корупцію? Або криміногенна обстановка змінилася? Чи нема проявів сепаратизму? Розслабилися і забули дії, які проходили ще 2 роки тому на головній площі міста? При цьому ви кожен раз звітуєте про виконану роботу. Мені не потрібні ваші звіти, миколаївці та жителі області хочуть бачити результати. Особливо дивує позиція деяких керівників: на свої звернення я отримую відписки або відповіді через 2-3 місяці. Якщо для когось це норма в роботі, то я відкрито заявляю - нам не по дорозі!", - Заявив Вадим Меріков.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв