На Миколаївщині коп врятував людей від оскаженілого бика (ВІДЕО)

Бик топтав своїх господарів та піднімав їх на роги

На Миколаївщині до поліції Снігурівського району зателефонувала жінка й просила врятувати її чоловіка та сусіда від нападу домашнього бика, який напав на них та топтав їх у дворі будинку та піднімати на роги, передає Depo.Миколаїв із посиланням на повідомлення поліції.

Дійшло до того, що жінці довелось сховалась у хаті та чекати на допомогу.

Двоє поліцейських, старший дільничний офіцер поліції та інспектор групи реагування патрульної поліції, які терміново прибули на виклик, побачивши, як здичавіла тварина нападає на безпорадних чоловіків, застосували табельну вогнепальну зброю.

Поліцейські здійснили вісім пострілів, проте лише змогли переключити увагу скотини на себе. Розлючений бик продовжував бушувати та трощити усе на своєму шляху, намагаючись прорватися з подвір'я на вулицю.

Побоюючись, що бик зможе вирватись та напасти на інших мешканців, правоохоронці викликали на підмогу місцевого мисливця. На місце події прибув начальник Снігурівського відділу поліції і разом правоохоронці до приїзду мисливця не давали тварині вибігти з подвір'я. За кілька годин, на одинадцятий влучний постріл картеччю бика вагою понад 800 кг було знешкоджено.

За результатами проведеної фахової експертизи було встановлено, що бик був хворим на сказ.
Постраждалим чоловікам поліцейські надали невідкладну допомогу та викликали медиків, поранені були госпіталізовані та потребували оперативного втручання. Наразі вони знаходяться у лікарні, їхньому життю вже нічого не загрожує.

Джерело фото: mk.npu.gov.ua

Нагадаємо, що у Харкові через сказ тварини оголосили карантин.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Миколаїв