На Миколаївщині ледь не напали на спостерігача від "ОПОРИ"

Після словесної перепалки невідомий чоловік різко розвернувся та наблизився до спостерігача "ОПОРИ", останній, з міркувань особистої безпеки, був вимушений припинити зйомку
 

 

У Вознесенську по вулиці Соборності невідомий водій автомобіля з написом "Доступна медицина" вчинив спробу нападу на спостерігача "ОПОРИ", який здійснював відеозйомку, передає Depo.Миколаїв із посиланням на "ОПОРУ".

Пересуваючись на велосипеді, спостерігач Громадянської мережі "ОПОРА" помітив білий мікроавтобус із написами "Доступна медицина" та "Допомога поруч! Програма Президента України", з якого представники ГО "Солідарність" Василь Федоров та Володимир Ревков відвантажували запечатані пакунки. У руках один із чоловіків тримав стопку документів синього кольору, які зовні були схожі на паспорти громадян України.

 

До представника "ОПОРИ" підійшов невідомий чоловік та поцікавився, з якою метою ведеться  зйомка його автомобіля. Депутат Вознесенської міської ради Олександр Соя, який теж став учасником інциденту, попросив показати документи на даний транспортний засіб.  Відбулася словесна перепалка між зазначеною особою та депутатом. Потім невідомий чоловік різко розвернувся та наблизився до спостерігача "ОПОРИ". З міркувань особистої безпеки відеозйомка була  зупинена.

Нагадаємо, що представники ОПОРИ написали звернення до Державного комітету телебачення і радіомовлення України через відсутність маркування при розміщенні політичної реклами в обласних та районних газетах.

 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Миколаїв

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

Мітки: #авто