ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Казанківщині скоротять кількість місць у лікарні

Протягом минулого року ліжкомісця були заповнені лише на 50%
Depo.Миколаїв
6 травня 2016 09:51
ФОТО: depo.ua
На Казанківщині скоротять кількість місць у лікарні
На Казанківщині скоротять кількість місць у лікарні

На Миколаївщині відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації Вадима Мерікова від 14.04.2016 №129-р будуть проводити оптимізацію ліжкового фонду закладів охорони здоров'я з розрахунку 32 ліжка на 10 тис. населення для районних лікарень. Про це йдеться на сайті Казанківської РДА, повідомляє Depo.Миколаїв.

Населення Казанківського району становить 19,7 тис. осіб, тому в Казанківській центральній лікарні ліжкофонд повинен становити 64 ліжкомісця. Керівництво РДА звертає увагу, що жодне відділення центральної районної лікарні не планується закривати.

"Зменшення ліжкомісць ніяк не вплине на якість надання медичних послуг. Кількість лікарів та середній медичний персонал не буде скорочуватися, тільки скорочуватимуться ліжкомісця цілодобового перебування, які не були завантажені 100% протягом 2015 року, та вакантні посади", - йдеться в повідомленні.

За статистичними даними Казанківської центральної районної лікарні ліжкомісця протягом 2015 року було заповнено лише на 50%. Наразі питання вивчається та розробляються заходи щодо приведення у відповідність ліжкового фонду закладів охорони здоров'я Казанківського району.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв