ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На "ігнор" прокурора Миколаївщини активісти погрожують відповісти шинами

Громадськість більше півгодини чекала на Вячеслава Кривовяза, та крім охоронця до них ніхто не вийшов
Depo.Миколаїв
2 лютого 2016 17:13
ФОТО: depo.ua
На "ігнор" прокурора Миколаївщини активісти погрожують відповісти шинами
На "ігнор" прокурора Миколаївщини активісти погрожують відповісти шинами

Миколаївським активістам урвався терпець чекати на те, щоб прокурор області Вячеслав Кривовяз почав реагувати на бездіяльність своїх підлеглих. Сьогодні громадськість знов прийшла під прокуратуру з пікетом, повідомляє Depo.Миколаїв

Раніше Кривовяз пообіцяв громадськості, що прокуратура працюватиме відкрито та прозоро, але на практиці це так і не було реалізовано. "Громадська рада" при прокуратурі так жодного разу і не зібралась, а сьогодні прокурор взагалі вирішив не показуватись активістам на очі.

На "ігнор" прокурора Миколаївщини активісти погрожують відповісти шинами  - фото 1

Пікетуючі вважають, що прокурор приєднався до старої схеми та займається "рєшаловом". 

"Може хтось підставляє з його підлеглих я можу собі таке допустити, але ми не дозволимо. Ми на відкритих зустрічах готові доносити "косяки", щоб він міг також прямо нам відповідати. Але ми цього зворотного зв'язку не бачимо, він знову закрився в якійсь мушлі. Десь щось робиться і у нас є підозри, що все старе трохи повертається", - заявив активіс Ігор Дерев'янко.

На "ігнор" прокурора Миколаївщини активісти погрожують відповісти шинами  - фото 2

Варто зазначити, що по графіку у Кривовяза сьогодні громадський прийом, та він в черговий раз вирішив "проігнорувати" людей, які приходять, щоб досягти вирішення в складніх життєвих ситуаціях. 

Сьогодні серед таких проігнорованіх людей, що чекали на зустріч з прокурором за попереднім записом, була жінка з 4-місячним немовлям, та навіть це не допомогло. Наступного разу активісти обіцяють бути меньш терплячими і принести з собою шини. 

На "ігнор" прокурора Миколаївщини активісти погрожують відповісти шинами  - фото 3

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв