ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На фінансування доріг Миколаївщини заплановано 118 млн гривень

Але рішення про капітальні витрати ще остаточно не прийнято
Depo.Миколаїв
3 лютого 2016 09:11
ФОТО: depo.ua
На фінансування доріг Миколаївщини заплановано 118 млн гривень
На фінансування доріг Миколаївщини заплановано 118 млн гривень

Після розгляду в бюджетному і транспортному комітетах Верховної Ради Миколаївщині може перепасти додатково 250 млн грн. Про це розповів в.о. начальника Служби автомобільних доріг у Миколаївській області Геннадій Онищенко під час виїзного засідання облдержадміністрації у Первомайську. Про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі Миколаївської ОДА.

Цього року Миколаїв знову у лідерах з фінансування бідівництва, ремонту і утримання доріг. У бюджеті заплановано майже 42 млн грн. У районах області на приведення до ладу шляхів найбільше видатків збирається виділити Миколаївський район (2,9 млн грн), за ним не відстає Жовтневий із 2,7 млн. Кривоозерський запланував менше - 2,2 млн, а місто-атомник Южноукраїнськ 2,5 млн. В цілому по області сума добігає 64,7 мільйонів гривень.

Крім того, Миколаївщина розробляє програму співфінансування ремонту державних доріг з місцевих бюджетів. Проте на це повинні дати згоду мери міст: вони можуть використати кошти і на ремонт доріг місцевого значення. А вони знаходяться не в кращому стані.

Тому головам районів і мерам ще доведеться визначити своє місце в програмі співфінансування. А поки спільно зі Службою автомобільних доріг в області вони мають окреслити перелік доріг, які потребують термінового ремонту. За минулорічним досвідом знову рекомендують використовувати властні ресурси і будівельні матеріали. 

Щодо ремонту горезвісних ділянок трас Н-11 (Дніпропетрівськ-Кривий Ріг-Миколаїв), Р-06 (Ульянівка-Миколаїв), Н-14 (Олександрівка-Кіровоград-Миколаїв) знову збираються звертатися до Кабміну - від облради, районних і міських рад.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв