На ЧСЗ почали ремонтувати корабель Держприкордонслужби України

Днями корабель "Миколаїв" зайшло в акваторію ЧСЗ
Depo.Миколаїв
27 серпня 2016 10:12
ФОТО: depo.ua
На ЧСЗ почали ремонтувати корабель  Держприкордонслужби України
На ЧСЗ почали ремонтувати корабель Держприкордонслужби України

На ЧСЗ приступили до ремонту корабля "Миколаїв" Держприкордонслужби України. Днями судно зайшло в акваторію ЧСЗ, після обстеження було прийнято в ремонт і з допомогою потужного фінського крана "KONE" вантажопідйомністю 900 тонн встановлено на околостапельную плиту, де і будуть проводитися планові ремонтні роботи, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі підприємства. 

Нагадаємо, раніше компанія "Смарт-морська група" перемогла в тендері на ремонт даного корабля берегової охорони проекту 205П, участь в якому брало в цілому 7 підприємств. На "Миколаєві" належить виконати великий обсяг робіт з очищення, фарбування, заміни металу, ремонту валопроводов, рульового пристрою, донної арматури, заміну протекторів, комплекс механічних робіт.

ДОВІДКА:

Смарт-морська група (SMG) - найбільший суднобудівний холдинг України, що об'єднує Чорноморський суднобудівний завод і Херсонський суднобудівний завод.

Обсяг виробництва за 2015 рік склав 260,5 млн гривень.

У липні на підприємствах холдингу здійснювався ремонт 26 кораблів, також в будівництві знаходиться нафтосміттєзбирач для Южненського філії держпідприємства "Адміністрація морських портів України".

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв