ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

На Баштанщині керівник автодору "завалив" боротьбу зі снігопадом

Голова райдержадміністрації ініціює звільнення такого горе-керівника
Depo.Миколаїв
2 лютого 2016 19:14
ФОТО: depo.ua
На Баштанщині керівник автодору "завалив" боротьбу зі снігопадом
На Баштанщині керівник автодору "завалив" боротьбу зі снігопадом

Питання про оновлення кадрів Служби автомобільних доріг Миколаївської області постало під час виїзного засідання колегії облдержадміністрації, яке відублося сьогодня, 2 лютого, у місті Первомайську. Про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі Миколаївської ОДА.

Негода показала "слабку ланку" у рядах дорожних служб, що постійно піддаються критиці жителів Миколаївщини. Керівники районних адміністрацій також невдоволені роботою місцевих філій Служби автомобільних доріг.

Так, у Баштанському районі, який сильно постраждав від негоди, райавтодор влаштував демарш у пік боротьби зі сніговою стихією. Керівник району Олег Сидорика заявив, що такого керівника, а місцевий філіал очолює Олександр Годін, потрібно звільняти. А у Миколаївському районі стався нонсенс - керівник райавтодору відмінно впорався з ліквідацією снігопаду, але був звільнений.

Губернатор Вадим Меріков, зважаючи на такі факти, рекомендував керівництву Служби автомобільних доріг провести кадрову комісію. До неї залучити і керівників районних адміністрацій та рад.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв