ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Молодіжка МФК "Миколаїв" виграла зимовий чемпіонат міста з футболу

У Вищій лізі були зібрані практично всі найвідоміші команди миколаївського футболу
Depo.Миколаїв
24 березня 2016 19:47
ФОТО: depo.ua
Молодіжка МФК "Миколаїв" виграла зимовий чемпіонат міста з футболу
Молодіжка МФК "Миколаїв" виграла зимовий чемпіонат міста з футболу

Минулого тижня в Миколаєві завершився зимовий чемпіонат міста з футболу. Участь в ньому брало понад 40 команд, розділених на чотири ліги, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі МФК "Миколаїв"

У Вищій лізі були зібрані практично всі найвідоміші команди миколаївського футболу: досвідчені "монстри" "Воронівка" і "Варварівка", молоді та перспективні "Вітерра" і "Рятівник-ЕлітТаксі". Однак, дуже приємно констатувати той факт, що перемогу в цьому змаганні здобув МФК "Миколаїв" U-19, і цим продемонстрував свої амбіції і прагнення до досконалості.

Через молодіжний склад МФК "Миколаїв" пройшло багато молодих перспективних хлопців, який зараз представляють інтереси не тільки головної команди міста, а й багатьох інших команд. Хочеться відзначити, що зараз з дублюючого складу в основний склад потрапили і закріпилися кілька футболістів. Це Валерій Рогозінський, Амір Агаларов і Валерій Восконян, які є гравцями основного складу і захищають кольори МФК "Миколаїв".

Тренувальний процес у МФК "Миколаїв" U-19 налагоджений двома фахівцями: майстром спорту СРСР Владленом Науменко і майстром спорту України Володимиром Пономаренко.

Кращим бомбардиром команди став Іван Морозов, який забив 5 м'ячів. Успіхи Івана були помічені тренерським штабом МФК "Миколаїв" на чолі з Русланом Забранський, тому нападник молодіжного складу було включено в список команди, яка провела навчально-тренувальний збір в Поляні (Закарпаття). 

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв