Міськвиконком знизив тарифи на тепло п'яти миколаївським підприємствам

Городяни не отримали поступок: вартість газу вирисла вдвічі, тож і за тепло доведеться сплачувати більше
Depo.Миколаїв
26 жовтня 2016 12:50
ФОТО: depo.ua
Міськвиконком знизив тарифи на тепло п
Міськвиконком знизив тарифи на тепло п'яти миколаївським підприємствам

Миколаївський виконком відкорегував тарифи на теплову енергію для п'яти підприємств міста. Для них вартість тепла була знижена. Таке рішення ухвалили під час засідання виконавчого комітету сьогодні, 26 жовтня, повідомля  Depo.Миколаїв.

Начальник відділу цін та цінової політики управління економіки та інвестицій Миколаївської міськради Олена Боличевська пояснила, що рішення пов'язано зі змінами вартості послуг з теплопостачання для підприємств "ТОВ Енергокомфорт", ДП НВКГ "Зоря"-"Машпроект", ТОВ "Ніктепло" ТОВ ЕК "ЖЕК-5", ТОВ "Телец-ВАК".

В той же час вона зазначила, що для населення тепло не подешевшало, а навпаки: "Вартість газу для населення зросла майже вдвічі, а для інших споживачів вартість послуги була знижена", - зауважила Боличевска.

Зокрема були відкореговані тарифи на послуги централізованого опалення для ТОВ "Енергокомфорт". ОСББ "Наш Дім" сплачуватиме 1148,92 грн/Гкал, інші споживачі по 2301,56 грн/Гкал. 

ТОВ "Зоря"-"Машпроект" також торкнулися зміни. Для абонентів житлових будинків з приладами обліку вартість послуги стала - 1278,00 грн/Гкал, а для абонентів житлових будинків без будинкових приладів обліку теплової енергії - 28,80 грн/кв. м в місяць в опалювальний період. В той же час для бюджетних установ сума склала 1594,50 грн./Гкал, для інших споживачів - 1671,24 грн/Гкал.

Для ТОВ ЕК "ЖЕК-5" в будинку по вул. Лазурній, 5 тариф на послуги опалення встановили у розмірі 1239,07 грн./Гкал в опалювальний період.

Тарифи для ТОВ "Телец-ВАК" на теплову енергію, послуги теплопостачання та підігрів води в житлових будинках, обладнаних котельнями по вул. Садова, 34 та вул. 5-й Слобідській, 74 на такому рівні: тариф на теплову енергію 1327,87 грн./Гкал, тариф на послуги теплопостачання 18,56 грн/кв. м, а тариф на підігрів води 66,38 грн./куб. м.

Для забезпечення послугами теплопостачання об'єктів, що перебувають на території військового містечка № 62 та обслуговуються ТОВ "Ніктепло" встановили такі тарифи: для об'єктів з приладами обліку теплової енергії в розмірі 1220,00 грн/Гкал, а для об'єктів без приладів обліку теплової енергії в розмірі 32,95 грн/кв. м. в місяць протягом опалювального сезону.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв