ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Мінфін відібрав сільську школу на Миколаївщині для пілотного проекту опорних шкіл

Навчальний заклад отримає кошти на розвиток матеріально-технічної бази
Depo.Миколаїв
22 квітня 2016 14:09
ФОТО: depo.ua
Мінфін відібрав сільську школу на Миколаївщині для пілотного проекту опорних шкіл
Мінфін відібрав сільську школу на Миколаївщині для пілотного проекту опорних шкіл

Сухоєланецьку ЗОШ І-ІІІ ступеню Новоодеського району Миколаївської області (с. Сухий Єланець) Міністерство фінансів відібрало для пілотного проекту (у переліку 24 опорні школи), про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі Офісу реформ.

Навчальний заклад отримає кошти на розвиток матеріально-технічної бази, які зможе спрямувати на ремонт приміщень, навчальне обладнання та інформаційно-комп’ютерні технології, щоб забезпечити високу якість середньої освіти для дітей з сільської місцевості.

Відбір проводився незалежними представниками Проекту за участі міжнародних донорів, фонду Western NIS Enterprise Fund та Агенства США з Міжнародного Розвитку (USAID). Перевага надавалася школам, які, в рамках оптимізації, буде укрупнено за рахунок малоформатних шкіл. Таким чином, учні з сільської місцевості матимуть можливість здобути якісну середню освіту, що стане базою для подальшого навчання і кар’єрного росту.

Принагідно зазначити, що за ініціативи попереднього Міністра фінансів п. Наталії Яресько, даний проект був започаткований Міністерством фінансів України спільно з Міністерством освіти і науки та став можливий завдяки підтримці групи донорів.
Серед них - Уряд США, Western NIS Enterprise Fund, а також компанія "Майкрософт Україна", яка погодилася надати технічну допомогу в оснащенні опорних навчальних закладів.

Метою проекту є покращення якості освіти дітей, які проживають й навчаються в селах та селищах, і підвищення ефективності використання державних коштів, що виділяються на фінансування освіти. Оновлений навчальний заклад у форматі опорної школи відкриє свої двері учням уже з 1 вересня 2016 року.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв