Миколаївцям розповіли, коли буде тепло в школах, де є власні котельні

Комунальники звітують, що індивідуальні котельні розпломбували вихідними та дитсадки з електроопаленням вже включили тепло
Depo.Миколаїв
17 жовтня 2016 19:54
ФОТО: depo.ua
Миколаївцям розповіли, коли буде тепло в школах, де є власні котельні
Миколаївцям розповіли, коли буде тепло в школах, де є власні котельні

Департамент ЖКГ обіцяють подати тепло завтра, 18 жовтня, у школи, де є власні котельні. Про це йдеться на сторінці комунальників у "Фейсбуці", повідомляє Depo.Миколаїв.

Зазначається, що в дитсадках, школах, лікарнях та і у житлових будинках температура вже не відповідає санітарним нормам, хоч, за словами комунальників, середньодобова температура протягом трьох днів не опускалася нижче +8оС. "Де можливо, в закладах соціальної сфери обігріваються електроприладами", - йдеться в повідомленні.

З 13 жовтня, відповідно до рішення виконкому, в закладах соцсфери дозволено розпочати опалювальний сезон. Комунальники звітують, що шість дитсадків, які обладнанні електричними котлами, вже з 14 жовтня увімкнули опалення. В суботу, 15 жовтня, зняли пломби з газових приладів індивідуальних котелень в усіх дошкільних закладах. В неділю подали теплоносій в дитсадки та школи де вугільні котельні. "Завтра вже тепло буде у школах, де є власні котельні", - повідомляють у Департаменті ЖКГ.

На міському штабі з підготовки до опалювального сезону віце-мер Валентин Гайдаржи надав доручення представнику управління з охорони здоров'я забезпечити запуск тепла в лікарняних закладах. Найближче завдання - запустити всі індивідуальні котельні. Представники газової служби у першу чергу знімають пломби у закладах освіти та охорони здоров'я. Об'єкти управління культури та спорту, теж можуть у найближчі дні отримати наряди на пуск опалення. 14 дахових котелень ОСББ уклали договір на отримання газу.

"Поки теплопостачальні організації не можуть забезпечити централізованим опаленням своїх споживачів. При подачі газу на котельні ОКП "Миколаївоблтеплоенерго", у першу чергу запустять котельні, які постачають теплоносій до об'єктів соцсфери", - зазначають комунальники.

У зв'язку з похолоданням збільшилося споживання електроенергії, що призводить до збільшення аварійних ситуацій на внутрішньобудинкових мережах електропостачання. Вже врегульовано питання, що ПАТ "Миколаївобленерго" не буде стягувати оплату з житлово-експлуатаційних підприємств за зняття та встановлення пломб при ліквідації аварій або у зв'язку з плановими роботами.

Нагадаємо, що мерія відзвітувала, що будинки до подачі тепла готові, але питання за "Нафтогазом". Миколаївці тим часом скаржаться на холоднечу у домівках, школах та дитячих садочках. При цьому Миколаївщина є однією з областей, які найменше заборгували "Нафтогазу".

Варто додати, що прем'єр-міністр Володимир Гройсман запевнив, що до 15 жовтня НАК "Нафтогаз" підпише договір поставки газу для виробництва тепла населенню.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв