ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Миколаївцям презентують виставку до Великодня

Гостей чекатимуть писанки, витанки, вишивки та ще багато виробів декоративно-прикладного мистецтва
Depo.Миколаїв
20 квітня 2016 09:56
ФОТО: depo.ua
Миколаївцям презентують виставку до Великодня
Миколаївцям презентують виставку до Великодня

Напередодні Великоднього тижня та в рамках 25-річчя незалежності України, студенти І–ІV курсів спеціальності "Декоративно-прикладне мистецтво" Миколаївського коледжу культури і мистецтв підготували творчий сюрприз для мешканців міста Миколаєва – виставку під назвою "Традиції.Сучасність". Про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі ОДА.

Глядачеві будуть представлені роботи за такими видами мистецтва: графіка, ткацтво, вишивка, писанкарство, художня кераміка, художнє різьблення по дереву, набійки, витинанки, валяння та інші види декоративно-прикладного мистецтва. В рамках виставки 26-28 квітня студентами та викладачами коледжу буде проведено майстер-клас з писанкарства. 

Виставка відбуватиметься спільно з Обласним відділенням Національної спілки художників України в рамках відзначення 25-ї річниці Незалежності України. Відкриття відбудеться 22 квітня о 15:00 за адресою: м. Миколаїв, пр. Центральний 96 - виставкова зала Миколаївського обласного відділення Національної спілки художників України. Працюватиме експозиція до 3 травня. 

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв