ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Миколаївців запрошують разом виготовити червоні маки до Дня Перемоги

В акції можуть взяти участь всі бажаючі
Depo.Миколаїв
29 квітня 2016 11:07
ФОТО: depo.ua
Миколаївців запрошують разом виготовити червоні маки до Дня Перемоги
Миколаївців запрошують разом виготовити червоні маки до Дня Перемоги

Миколаївські волонтери ГО "Оберіг" в цю суботу, 30 квітня, влаштують акцію з виготовлення червоних маків до Дня Перемоги. Про це написала у Фейсбуці голова організації, волонтер Ольга Малярчук, повідомляє Depo.Миколаїв.

Акцію "Ми пам'ятаємо. Перемагаємо" з виготовлення маків до Дня Перемоги проведуть завтра з 12:00 до 16:00 на Інгульскому спуску (площа Соборна) проводить акцию. "Багато років минуло з часів Другої Світової війни, і зараз, як ніколи, ми повинні пам'ятати і шанувати пам'ять тих, хто воював за мир, об'єднуватися і вставати пліч о-пліч! Важливо усвідомлювати: для кожного з нас знання історії дає можливість глибоко задуматися і цінувати нашу країну та мир в ній", - пише Малярчук.

Організатори забезпечать матеріалами, а миколаївців просять брати з собою добрий настрій, і якщо є можливість - силіконовий клей, щоб точно вистачило на всіх.

Довідка: Червоний мак є міжнародний символ пам'яті жертв усіх військових і цивільних збройних конфліктів, ілюзія кривавого сліду від кулі, яка передає страждання і смерть. Використання квітки червоного маку як символу пам'яті отримало початок з вірша канадського військового лікаря Джона Маккрея "На полях Фландрії" (1915). Символ маку присутній і в українському фольклорі - за легендою, маки цвітуть там, де пролилася кров козаків.

Раніше повідомлялося, що у Миколаєві першу хвилину перемоги відзначать чотирьохгодинним симфонічним концертом.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв