ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Миколаївців запрошують безкоштовно перевірити свої родимки на меланоми

Меланома шкіри є захворюванням, яке можна діагностувати на ранніх стадіях при звичайному огляді шкірних покривів
Depo.Миколаїв
19 квітня 2016 10:13
ФОТО: depo.ua
Миколаївців запрошують безкоштовно перевірити свої родимки на меланоми
Миколаївців запрошують безкоштовно перевірити свої родимки на меланоми

За підтримки Міністерства охорони здоров’я України, управління охорони здоров’я облдержадміністрації, Української асоціації лікарів дерматовенерологів і косметологів, в Миколаївській області проводиться "День діагностики меланоми", повідомляє Depo.Миколаїв.

Меланома шкіри є захворюванням, яке можна діагностувати на ранніх стадіях при звичайному огляді шкірних покривів. Все, що для цього треба - огляд фахівця. Але варто запустити хворобу, і вилікувати її буде украй складно. Недостатня інформованість суспільства, пізнє звернення до лікаря - причини переважної більшості невдач лікування меланоми.

У поліклініках проводяться "Дні відкритих дверей", ведуть прийом лікарі загальної практики, дерматологи, онкологи.

Заходи щодо боротьби з меланомою:

Дні відкритих дверей з 18 по 22 квітня 2016 року.

В установах охорони здоров’я м. Миколаєва та області, що надають первинну медико-санітарну допомогу. Під час таких "Днів відкритих дверей" дерматологи виявляють серед людей, які звернулись вперше, тих, кому необхідне дообстеження та додаткові консультації вузького спеціаліста.

За наявності клінічних проявів злоякісного утворення пацієнта направляють до лікаря онколога обласного онкологічного диспансеру.

При підозрі на злоякісне новоутворення шкіри пацієнтові необхідно провести додаткове обстеження - дерматоскопію.

Дерматоскопія - це метод дослідження новоутворень на шкірі людини (невусів), яка полягає у візуальному огляді родимки при багатократному її збільшенні і эпилюминисцентном освітленні. Раніше визначити природу родимки можна було лише після проведення обстеження вже видаленого невуса. Метод дерматоскопії дозволяє розпізнати злоякісне новоутворення (меланому) без попереднього видалення, прямо на тілі людини.

У поліклініці Миколаївського обласного шкірно-венерологічного диспансеру (вул. Радісна, 4, тел.: 47-88-93 - реєстратура) дерматоскопичне дослідження організоване з 18.04.2016 по 22.04.2016. Час прийому з 8.00 до 19.00 щодня.

Пам’ятайте, декілька хвилин, витрачених на дерматоскопическое обстеження, можуть врятувати життя!

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв