Миколаївців продовжують годувати "свіжими" смаколиками з цвіллю

Продавчиня запевнила, що слойки свіжі, але всі вони були з цвіллю
Depo.Миколаїв
31 травня 2016 12:10
ФОТО: depo.ua
Миколаївців продовжують годувати "свіжими" смаколиками з цвіллю
Миколаївців продовжують годувати "свіжими" смаколиками з цвіллю

У Миколаєві недобросовісні продавці "втюхують" городянам "свіженькі" слойки з цвіллю. Черговий інцидент було зафіксовано в мікрорайоні Варварівка, повідомляє Depo.Миколаїв.

Доброзичлива та привітна продавчина запевнила покупців в тому, що смаколики свіжі, але приїхавши додому Надія Дольна-Седлецька побачила небезпечну цвіль на всіх кондитерських виробах. Відповідні фото вона опублікувала на своїй сторінці у Фейсбуці.

Миколаївців продовжують годувати "свіжими" смаколиками з цвіллю - фото 1

"Обережно, "ОБЖОРА"! Ось такі от слойки з цвіллю мені пощастило придбати напередодні в "Обжорі" (Варварівка). І річ не у викинутих на вітер 20-ти гр., і навіть не в тому, що вельми привітна продавчиня запевнила мене: "Девушка, они сегодняшние, беспроигрышный вариант"... Найсумніше те, що настрій було зіпсовано відразу всім членам моєї сім'ї (всі три слойки виявилися із "сюрпризом"). Так я в черговий раз розчарувалася у вітчизняній харчовій галузі. І дуже шкода, що помітила обман, перебуваючи вже за 50 км від "Обжори", - пише дівчина.

Миколаївців продовжують годувати "свіжими" смаколиками з цвіллю - фото 2

Зазначимо, що це далеко не перший випадок спекуляції з продукцією. В супермаркетах продають лимони з цвіллю та тухлу рибу.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв