ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Миколаївцям пропонують надіслати свої ідеї розвитку "Казки"

Організатори прийматимуть найфантастичніші ідеї, які можна описати чи намалювати
Depo.Миколаїв
2 березня 2016 11:13
ФОТО: depo.ua
Миколаївцям пропонують надіслати свої ідеї розвитку "Казки"
Миколаївцям пропонують надіслати свої ідеї розвитку "Казки"

Дитяче містечко "Казка" починає збирати ідеї для переспективного плану розвитку парку, проекту реконструкції об'єктів та зонування території. Про це Depo.Миколаїв повідомили у дирекції містечка.

Прийматимуть будь-які ідеї, що стосуються майбутнього дитячого містечка: споруд, розташованих на території парку, нових об'єктів, планів з використання території, розвитку, реконструкції, будівництва, благоустрою, озеленення. Своє бачення можна описувати словами, а можна і малювати. 

Авторів найцікавіших включать до складу творчої групи, яка працює над проектом і разом з архітекторами, художниками, педагогами та працівниками культури намалюють перспективи оновленого парку. А після закінчення і цієї роботи професійні архітектори складуть підсумковий проект, який буде винесено на містобудівну раду, громадські слухання, а після на сесію міської ради.

Миколаївців просять надсилати будь-які найсміливіші та фантастичні ідеї на електронну пошту dg-skazka@ukr.net або викладати на сторінці дитячого містечка у Фейсбуці. Приймаються вони до 19 березня.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв