ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Миколаївці звинуватили матір депутата міськради у самозахопленні їхнього двору

Справа стосується ресторану "Роппонгі"
Depo.Миколаїв
22 лютого 2016 15:28
ФОТО: depo.ua
Миколаївці звинуватили матір депутата міськради у самозахопленні їхнього двору
Миколаївці звинуватили матір депутата міськради у самозахопленні їхнього двору

Мешканці двору по вулиці Спаській, 6 запевняють, що власниця ресторану "Роппонгі" - мати депутата міськради В'ячеслава Апанасенка - незаконно захопила половину їхнього двору і веде там будівництво. Така діяльність закладу заважає людям нормально жити. Сам же депутат запевняє, що у нього є всі дозвільні документи, а люди сполошилися тільки під вибори. Хто прав, а хто винен, сьогодні, 2 лютого, розглядали члени депутатської комісії з містобудування, регулювання земельних відносин та екології, передає Depo.Миколаїв.

За словами представників двору, які сусідствують з "Роппонгі", допомогає матері у "руйнуванні" території В'ячеслав Апанасенко: "За два тижні до виборів розворошили наш двір, вирили там траншею. Цією траншеєю підірвав весь асфальт. Ця траншея була зарита за декілька днів до Нового року, тому що морози наближалися, зараз там бруд, вічне звалище сміття", - скаржаться мешканці.

Вони наполягають, що їхнє життя перетворили на пекло: на території їхнього двору облаштовані дві кухні близько 5 метрів до вікон жилих будинків, заважають і витяжки. Працівники, за словами мешканців, не реагують на зауваження і хамлять. Тому вони звертаються, щоб працівники і всі служби ресторану не рухалися через двір, а звільнили їхню придомову територію. Документів, за словами жителів, у ресторану немає.

Депутат міськаради спростував звинувачення документами. Зокрема він надав заяву на погодження під час відкриття кафе з мешканцями двору. "Все це почалося з моменту виборів", - зазначив Апанасенко.

Мешканці двору постійно його перебивали і не давали можливості договорити. Зрештою члени комісії взагалі дійшли висновку, що люди прийшли "не за адресою" - це питання повинна вирішувати комісія із земельних спорів або суд. Зазначимо, що першої у міськраді взагалі ще не існує. Мешканців двору, яким заважає ресторан, запевнили, що за місяць комісія почне працювати та їм потрібно буде звернутися до неї. Інше питання - чи утворять її. А поки це вирішується, питання "Роппонгі" зняли з порядку денного.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв