Миколаївці зберуться на скорботне віче в пам'ять про героя АТО Мирослава Мислу

Захід відбудеться о 18:00 біля пам’ятника Героям Небесної Сотні
Depo.Миколаїв
10 жовтня 2016 09:44
ФОТО: depo.ua
Миколаївці зберуться на скорботне віче в пам
Миколаївці зберуться на скорботне віче в пам'ять про героя АТО Мирослава Мислу

Сьогодні, 10 жовтня, о 18:00 біля пам’ятника Героям Небесної Сотні у Миколаєві відбудеться скорботне віче та панахида за загиблим в зоні АТО Мирославом Мислою, про це Depo.Миколаїв

Герой України загинув 2 жовтня поблизу с. Кримського на Луганщині. Офіцер 93-ї окремої механізованої бригади Мирослав Мисла "Мисливець", активний учасник Революції гідності, доброволець.

Мирослав Іванович Мисла народився 4 липня 1992 року, на Іршавщині Закарпатської області. Здобував вищу історичну освіту в Харкові, де і долучився ВО "Свобода" та ВГО "Сокіл". Брав участь у Революції Гідності. З початком формування Батальйону "Січ" вступив до його лав, та поїхав з першою ротацією на Схід. Разом з батальйоном виконував завдання у Донецькій області, в містах та околицях Слов`янська і Курахового. Після цього, разом з батальйоном "Січ" та ОДЧ "Карпатська Січ", приступив до виконання бойових завдань у селі Піски, в районі Донецька. На початку весни 2015 долучився до лав Окремої добровольчої чоти "Карпатська Січ", де продовжив захищати Україну на передових позиціях в районі селища Піски.

В травні 2015, Мирослав проходить процес легалізації разом з частиною добровольчого підрозділу, і стає військовослужбовцем ЗСУ у Окремій зведеній штурмовій роті "Карпатська Січ" в складі 93-ї ОМБр.

В червні-липні 2015, отримавши перелом руки тимчасово усувається від виконання бойових завдань.

Далі Мирослав проходить разом з підрозділом позиційні бої в районі Донецького аеропорту. Восени 2015 призначається на посаду командира відділення, згодом отримує звання "молодший сержант".

Після виходу 93-ї ОМБр із зони бойових дій, а разом з нею і «Карпатської Січі», йде на офіцерські курси, які закінчує на початку осені, та повертається в 93-ю бригаду, в район лінії зіткнення на Луганщині. Тут, у званні "молодшого лейтенанта" приймає офіцерську посаду. 

Захід відбудеться о 18:00 біля пам’ятника Героям Небесної Сотні.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв