Миколаївці вийдуть на мітинг з вимогою припинити масову торгівлю наркотиками

Однією з вимог учасників акції є негайний арешт драгдилерів, яких відпустила прокуратура
Depo.Миколаїв
3 серпня 2016 10:08
ФОТО: depo.ua
Миколаївці вийдуть на мітинг з вимогою припинити масову торгівлю наркотиками
Миколаївці вийдуть на мітинг з вимогою припинити масову торгівлю наркотиками

Миколаївці вже тиждень спостерігають, як правоохоронні органи проявляють бездіяльність щодо масового поширення синтетичних наркотиків у місті. Городяни вийдуть на мітинг з вимогою негайно заарештувати драгдилерів, яких відпустили прокурори. Про це пишуть організатори мітингу у "Фейсбуці", повідомляє Depo.Миколаїв.

Мітинг збирається сьогодні, 3 серпня, о 18:30 на площі Соборній, на перехресті вул. Адміральської і Соборної. 

Зауважимо, що 25 липня драгдилери, що продають "солі" та "мікси" закидали Миколаїв листовками зі своїми контактами. Наступного дня місцеві байкери знашли розповсюджувачів наркотиків. Наркополіція та СБУ затримала їх, знайшовши "продукцію". 

Однак у Миколаївській місцевій прокуратурі №1, яку очолює Дмитро Левицький, не погодили клопотання про арешт: їм було недостатньо доказів. З цього приводу прокурор області Тарас Дунас призначив службове розслідування. Тим часом драгдилери змінили номери і продовжують поширювати у місті наркотики.

"Прокуратура сказала: "Недостатньо доказів". Цинічне поводження прокурорів, яким замість того, щоб допомогти підкріпити справу необхідними документальними доказами, легше і спокійніше просто від неї позбутися, призвело до того, що в Миколаєві повним ходом продовжилася торгівля синтетикою, "перші ластівки" вживання якої (імовірно з імовірністю 95%, що це саме результат наркотиків) ми вже встигли подивитися на вулиці Соборній у неділю ввечері, коли двох підлітків в неадекватному стані забрала "швидка", - повідомляють організатори.

Тому миколаївці вирішили вийти на мирний протест проти злочинної бездіяльності прокуратури та інших правоохоронних органів, щоб змусити їх працювати, а не робити видимість. Серед вимог учасників протесту негайний арешт всіх трьох затриманих учасників злочинного угруповання наркодилерів з подальшим "виходом" на їхніх керівників та інших учасників групи. "В іншому випадку ми будемо розцінювати це як принципове шкідництво начальника Миколаївської місцевої прокуратури №1 Дмитра Левицького та вимагатимемо у Генерального прокурора України його звільнення", - йдеться у повідомленні.

Також учасники акції вимагають створення оперативної групи в складі співробітників наркополіції, кіберполіції, прокуратури, СБУ та інших правоохоронних структур для негайної і повної ліквідації всіх наркодилерів, які торгують в Миколаєві синтетичними наркотиками. А також вимагають негайно заблокувати веб-сайт 7 ****. Biz та інші інтернет-магазини наркотиків, а також всі номери телефонів, написані на стінах будинків Миколаєва з пропозицією купити наркотики.

Організатори акцентують, що це не політична акція, тому переконливо просять утриматися від прапорів та іншої символіки політичних партій. 

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв