Миколаївці вийдуть на акватусовку

Городян запрошують привести до ладу пляж на Намиві
Depo.Миколаїв
11 травня 2016 16:50
ФОТО: depo.ua
Миколаївці вийдуть на акватусовку
Миколаївці вийдуть на акватусовку

У зв'язку з підготовкою місць відпочинку та пляжів до початку купального сезону 2016 року та прийняттям заходів щодо попередження загибелі людей на воді адміністрація Заводського району та управлінням з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Миколаївської міськради організує акватусовку. Про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі міськради.

Під час акватусовки аквалангісти 10 взводу воєнізованого гірничо-рятувального загону ДСНС України, громадськими організаціями "Федерація підводної діяльності та спорту Миколаївської області", Товариство рятування на водах України та СТК "Інгул" буде обстежено та очищено ділянку дна річки напроти буд. 52 по вул. Лазурній у мкр. Намив.

"Запрошуємо активних громадян також взяти участь в "наземній частині" акватусовки, під час якої буде приведено до ладу берегову зону (прибирання від сміття, фарбування металоконструкцій тощо)", - йдеться у повідомленні.

Захід відбудеться 14-15 травня об 11:00 на береговій зоні мкр. Намив (збір напроти буд. № 52 по вул. Лазурній). Миколаївці можуть дізнатися поробиці за телефонами: 37-36-17, 0933354776. 

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв