ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Миколаївці виступили проти зміни маршрутів громадського транспорту

Городяни вважають, що це зайва трата грошей, які можна витратити на більш потрібні речі
Depo.Миколаїв
28 березня 2016 10:50
ФОТО: depo.ua
Миколаївці виступили проти зміни маршрутів громадського транспорту
Миколаївці виступили проти зміни маршрутів громадського транспорту

Нещодавно миколаївцям представили нову схему руху громадського транспорту, але вже знайшлись ті, хто виступає проти будь-яках змін. Відповідну петицію опублікували на офіційному сайті міськради, повідомляє Depo.Миколаїв.

Автор петиції вважає, що городянам буде важко сприйняти зміну номерів маршруток та схему їх руху. 

"Нещодавно Миколаївська мерія представила проект, в якому планується повна зміна нумерації маршруток, а також зміна схеми їх руху. Це може викликати дуже великі незручності в користуванні громадським транспортом. Це, знову ж таки, зайва трата грошей, які можна витратити на більш потрібні речі. Плюс до всього буде складно звикнути до нових номерів, і новими маршрутами руху. Кращий варіант - це залишити все як є", - вважає автор петиції.

Відзначимо, що нова схема руху громадського транспортувключає всього 48 маршрутів, замість 97, що існують сьогодні. Фахівці ліквідували дублюючі маршрути або такі, що включали частину маршруту іншого автобусу. Замість чотирьох маршрутів, що рухаються від залізничного вокзалу на Намив (чи на проміжній території) залишиться лише один №8 (замість №44, 8, 21, 75). Те ж саме стосується і інших маршрутів.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв