ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Миколаївці вирішать на громадських слуханнях, чи обмежувати роботу гучному дискобару

Мешканці будинкків, яким заважає заклад, скаржаться, що не можуть спати декілька місяців
Depo.Миколаїв
12 березня 2016 17:24
ФОТО: depo.ua
Миколаївці вирішать на громадських слуханнях, чи обмежувати роботу гучному дискобару
Миколаївці вирішать на громадських слуханнях, чи обмежувати роботу гучному дискобару

Сьогодні, 12 березня, виконком мав вирішити, чи обмежувати режим роботи дискобару "Coco Bongo" на вул. Курортній (Бутоми), 9. Проте крапку у гучному питанні закладу, що заважає людям спати, поставлять місцеві жителі на громадських слуханнях. Про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі міськради.

Нагадаємо, що винести питання на розгляд членів виконкому рекомендувала спеціальна комісія комісія з питань зміни режиму роботи різних об'єктів після виїзного засідання. Олександр Курляк зазначив, що рішення складне, адже порушення режиму тиші як такого немає, проте є численні порушення громадського порядку, що зафіксовано правоохоронними органами.

Миколаївці, які живуть у сусідніх з дискобаром будинках, нарікають на систематичні порушення громадського порядку у нічний час. За словами Людмили Вєдєнєєвої, що представляє жителів, зібрано більше 70 підписів городян, які просять обмежити режим роботи диско-бару. Втім, колективне звернення мешканців прилеглих будинків продемонстрував і підприємець Володимир Вернієнко: у ньому йдеться про те, що заклад зовсім не заважає спокійному життю людей.

"Вже три місяці ми не можемо добитися вирішення даного питання. З ночі 13 листопада, коли відкрився дискобар "Coco Bongo", ми не можемо спати. У нас живуть дуже багато пенсіонерів. Вночі вони тепер займаються тим, що стоять біля вікна та фіксують, скільки разів за ніч до закладу за викликом приїжджає поліція", - сказала Вєднєнєєва.

Володимир Вернієнко заперечив: "Все не так сумно, як говорить ця жінка. Як і обіцяв, я ще до нового року спорудив тамбур, у якому тепер палять відвідувачі. Музику на вулиці не чутно. Ми поставили додатково 5 відеокамер, потужний прожектор, який освітлює територію біля бару. Ми готові і далі йти назустріч, проте хочемо конструктивного діалогу".

Заступник міського голови Юрій Степанець зазначив, що влада повинна допомагати розвитку підприємництва, однак, з іншого боку, це підприємництво не має впливати на спокійне життя городян: "Звернемося до фактів: за інформацією Заводського райвідділу поліції, до закладу дійсно неодноразово викликали правоохоронців у зв’язку з порушенням режиму тиші, спокою громадян. Зареєстровано 2 кримінальних справи – за фактом крадіжки та за фактом навмисного завдання тілесних ушкоджень. Обласна поліція запропонувала обмежити режим роботи бару".

Мер Олександр Сєнкевич запропонував провести громадські слухання, які і вирішать, чи обмежувати режим роботи дискобару. А голова адміністрації Заводського району В'ячеслав Карцев запропонував включити до переліку об'єктів не лише"Coco Bongo", але й інші цілодобові кіоски, магазини, що розміщені у тому районі та мають ліцензію на продаж алкогольних виробів. Керівнику закладу також рекомендували залучити до охорони громадського порядку у дискобарі офіційні охоронні підприємства.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв