Миколаївці вимагають провести громадські слухання з приводу ресторану "Мафія"

Місцеві громадські організації подали заявку і пропонують дату проведення - 16 жовтня
Depo.Миколаїв
10 жовтня 2016 13:14
ФОТО: depo.ua
Миколаївці вимагають провести громадські слухання з приводу ресторану "Мафія"
Миколаївці вимагають провести громадські слухання з приводу ресторану "Мафія"

Миколаївці стурбовані долею забудови в історичній частині міста: за трамвайним депо повним ходом зводять ресторан "Мафія", що вже перекрив відомий силует. З цього приводу місцеві активісти вимагають провести громадські слухання. Про це Depo.Миколаїв повідомили в прес-службі "Демальянсу".

Громадські організації та благодійні фонди подали заявку на проведення загальноміських громадських слухань щодо будівництва по пр. Центральному 75-а. Обговорення пропонують провести 16 жовтня. Активісти акцентують: розраховують, що влада піде на поступки.

Враховуючи резонансність питання, від чиновників чекають, що вони все ж таки призначать слухання саме на запропоновану дату, а не витримуватимуть 10 днів, як того вимагає Положення про громадські слухання. "Просимо, щоб влада сприяла тому, щоб громада Миколаєва могла висловити свою позицію щодо забудови історичної частини міста майбутнім рестораном "Мафія", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, що у документах на скандальний ресторан в центрі Миколаєва фігурує екс-архітектор-хабарник з ОДА. Крім того, забудова зводиться з порушеннями: верхніх поверхів та підвалу за проектом немає.

Архітектори будівництво нового ресторану у центрі Миколаєва порівняли з дачею циганського барона. 

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв