Миколаївці тримають у банках більше 10 млрд грн депозитів

Дещо більшу частину складають вклади в національній валюті, на них припадає 6 431 млн грн
Depo.Миколаїв
18 квітня 2016 18:44
ФОТО: depo.ua
Миколаївці тримають у банках більше 10 млрд грн депозитів
Миколаївці тримають у банках більше 10 млрд грн депозитів

За даними Національного банку України, з початку року депозитні вклади в банках Миколаївській області зросли на 8,6%, повідомляє Depo.Миколаїв з посиланням на "Інше.ТВ".

Всього на кінець березня 2016 року резиденти Миколаївській області тримали в банках 10 539 млн грн депозитів. Дещо більшу частину складають вклади в національній валюті, на них припадає 6 431 млн.грн.

Серед інших областей України за обсягом депозитного портфеля Миколаївщина посідає 11 місце, а ось за темпами зростання вкладів з початку року виявилася на третьому місці, одразу після Кіровоградської та Полтавської областей.

Цікаво, що більше половини миколаївських депозитів припадає на приватні домогосподарства, населення тримає в банках 6 397 млн грн. Практично порівну розділивши їх між гривневими і валютними вкладами (3 328 і 3 069 млн грн відповідно).

На підприємства припадає лише 3 802 млн грн. Зате бізнес забезпечив практично повністю зростання депозитів з початку року (+ 3,9%). Частіше ніж у нас, підприємці не знаходили іншого додатка для своїх грошей, ніж депозит в банку, тільки в Кіровоградській області.

А ось населення, навпаки, поповнювало свої запаси в банках в цьому році набагато рідше, ніж жителі інших областей. Поступилися миколаївцям в запасливості (або довірі до банків?) Тільки жителі все тієї ж Кіровоградській Донецької і Луганської областей.

В цілому по Україні на кінець березня 2016 року всі депозити в українських банках (гривневі і валютні) склали 748,7 млрд грн, з початку року зросли на 1%. Фізичні особи тримають в банках 411,4 млрд грн, з них 183,3 млрд грн в національній валюті і 228,1 млрд грн в іноземній.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв