ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Миколаївці тепер можуть відправити показання газових лічильників СМС

Надіславши повідомлення, споживачі застрахують себе від розбіжностей в нарахуваннях за газ
Depo.Миколаїв
4 квітня 2016 09:52
ФОТО: depo.ua
Миколаївці тепер можуть відправити показання газових лічильників СМС
Миколаївці тепер можуть відправити показання газових лічильників СМС

"Миколаївгаз" впроваджує новий сервіс для передачі показань лічильника. Тепер відправляти дані можна за допомогою sms-повідомлення, що не тільки заощадить час, але і допоможе уникнути розбіжностей в нарахуваннях. Про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі "Миколаївгазу".

З 1 квітня миколаївці можуть передати показання лічильника за допомогою sms на короткий номер 7104. У повідомленні необхідно вказати номер рахунку і показання лічильника в форматі: ХХХХХХХХХХ ХХХХХ, де ХХХХХХХХХХ - 10 цифр розрахункового рахунку, між ними пробіл і ХХХХХ - показання лічильника ( до 5 цифр). Після відправки показань споживач отримає у відповідь повідомлення наступного змісту "Ваші показання прийняті і оброблені. Дякуємо".

Якщо ж клієнт отримав відповідь "Неправильний формат", це означає, що дані, які були спрямовані, зазначені некоректно. Необхідно ще раз їх перевірити і повторити спробу, або ж скористатися іншим способом передачі показань: через Особистий кабінет, зареєструвавшись на сайті 104.ua; зателефонувати за номером телефону Контактного центру (0512) 777-104; надіслати лист на електронну адресу: contact@mk.104.ua.

Газовики нагадують, що зняття показань лічильників газу повинні проводитися споживачем щомісяця, станом на кінець місяця. Передавати дані за попередній місяць необхідно з 1 по 5 числа поточного місяця. Успішно передані показання лічильника відображаються в особовому рахунку протягом 3-х днів. Такі заходи дозволять споживачам уникнути розбіжностей в нарахуваннях за спожитий природний газ.

Також газовики додають, що номер 7104 є єдиним для всіх споживачів природного газу і призначений тільки для прийому sms-повідомлень. Вартість відправки повідомлення - згідно з тарифом мобільного оператора.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв