ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Миколаївці так і не побачать обіцяних владою GPS-контролерів у маршрутках

Перевізники знов "відмазались" возити людей з особливими потребами та контролювати водіїв
Depo.Миколаїв
25 березня 2016 09:13
ФОТО: depo.ua
Миколаївці так і не побачать обіцяних владою GPS-контролерів у маршрутках
Миколаївці так і не побачать обіцяних владою GPS-контролерів у маршрутках

Відсутність в "маршрутках" системи GPS та автобусів пристосованих до перевезення людей з обмеженими фізичними можливостями не стане перешкодою в конкурсі на міські маршрути, повідомляє Depo.Миколаїв з посиланням на "Мой город".

Начальник управління транспорту міськради В'ячеслав Кащенюк прокоментував встановлені умови конкурсу з визначення перевізників на міські маршрути. Так, пункт про наявність GPS-навігаторів і автобусів пристосований до перевезення людей з інвалідністю є додатковими.

"Є основні умови, які визначаються законодавством, а є додаткові умови, які визначаються містом, як замовником. Ці GPS і додаткові автобуси - це додаткові послуги", - підкреслив він.

Варто відзначити, що спочатку перевізники просили взагалі прибрати цей пункт з умов конкурсу, але управління транспорту на це не пішло.

Крім того Кащенюк зазначив, що за процедурою найближчий конкурс перевізників проведуть вже в середині травня. Наступний конкурс відбудеться вже після затвердження оптимізації маршрутної мережі.

"Конкурс буде проводиться за старими маршрутами. Оптимізація побачить світ. Її обговорюють, всі ідеї будуть вислухані, вони мають право на життя і якщо будуть розумні пропозиції, які відповідають чинному законодавству, то вони буду прийняті. Після внесення змін вона ще буде винесена, будуть проведені громадські слухання і лише потім ми проведемо ще один конкурс", - розповів В'ячеслав Кащенюк.

Нагадаємо, що ще в травні минулого року мерія обіцяла, що всі маршрутки і автобуси в місті контролюватимуть за допомогою GPS-навігаторів.

Крім того, миколаївські перевізники проігнорували всі можливе вимоги і зірвали конкурс з перевезення пасажирів.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв