Миколаївці стали чемпіонами України з пожежно-прикладного спорту

Тепер юні спортсмени представлятимуть Україну на міжнародній арені

Миколаївці стали чемпіонами України з по…

Спортсмени з Миколаївщини вибороли перше загальнокомандне місце на Чемпіонаті України з пожежно-прикладного спорту серед юнаків та юніорів. Про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі ДСНС.

4 липня рятувальники Миколаївщини зустріли команду юнаків з пожежно-прикладного спорту, яка повернулась зі Львівщини. Впродовж з 29 червня - 2 липня на базі Львівського державного університету безпеки життєдіяльності відбувався Чемпіонат України з пожежно-прикладного спорту серед юнаків та юніорів.

За підсумками змагань трьох днів чемпіоном України з пожежно-прикладного спорту серед юніорів та юнаків 2016 року стала збірна Миколаївської області. Друге місце посіли спортсмени Івано-Франківської області. Бронзу виборола команда Волинської області.

Найкращі особисті результати у молодшій віковій групі (13-14) років у виді підйом по штурмовій драбині показали Олексій Кутовий та Дмитро Кузьмяк, в середній(15-16 років) - Владислав Троценко, в старшій (17-18 років) - Віктор Сергієнко. У виді подолання 100-метрової смуги з перешкодами у середньовіковій групі призове місце виборов Владислав Троценко, у старшій – Ігор Івасиков. Також у колективних видах команда Миколаївської області була третьою по пожежній естафеті та першою у бойовому розгортанні.

Всі переможці були нагороджені кубками, медалями, грамотами та цінними подарунками від організаторів змагань. За результатами чемпіонату відібрані спортсмени, які увійдуть до збірної команди України. В її складі і юні миколаївці, що будуть представляти Україну на міжнародній арені в м. Острава Чеської республіки.