ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Миколаївці просять узаконити шлагбаум, щоб врятувати дорогу від фур

Мешканці Інульського району встановили також бетонні блоки, але на них поскаржилися, і патрульні дали припис прибрати
Depo.Миколаїв
30 березня 2016 16:32
ФОТО: depo.ua
Миколаївці просять узаконити шлагбаум, щоб врятувати дорогу від фур
Миколаївці просять узаконити шлагбаум, щоб врятувати дорогу від фур

Нещодавно у Інгульському (Ленінському) районі з'явилася інформація про незаконно встановлені шлагбауми. Їх мали б демонтувати, проте почали скаржитися місцеві жителі: вони самостійно встановили загородження, щоб не дати "вбити" дорогу вантажівкам. Про це повідомляє Depo.Миколаїв.

За повідомленнями патрульної поліції, приписи до районних адміністрацій склали на демонтаж незаконно встановлених перешкод для руху транспорту - не тільки легковиків, а й швидких, поліції, аварійних служб. Шлагбауми, бетонні блоки та стовпи мали б прибрати по пр. Центральному (Леніна) 166, вул. Ініціативній 64, пров. 1-й Поперечному, 35.

Работники завода заявили, что уже полтора года работают бесплатно.

Але з'явилися невдоволені мешканці. Під час сьогоднішнього засідання "транспортної" комісії міськради вони підняли це питання. Депутат від "Опоблоку" Наталія Манзюк розповіла, що минулого року по вулиці Ініціативна відремонтували дорогу. Щоб її зберегти, люди встановили шлагбаум і знаки обмеження руху. Для цього вони зверталися у Ленінську (Інгульську) адміністрацію.

Работники завода заявили, что уже полтора года работают бесплатно.

"Ленінська адміністрація сказала, що в принципі нічого такого поганого в цьому немає. Люди купили і повісили знаки, вони не приховують це, шлагбаум теж за свої гроші змайстрували. Потім приїхав Гранатуров з Євтушенко, тому що це був його округ. Жителі йому подякували і Гранатуров тоді сказав: "Зберігайте асфальт, тому що більше вам асфальт не покладуть". Люди вирішили його зберегти", - сказала Манзюк.

За словами людей, вісім місяців нікому шлагбаум не заважав, і у всіх мешканців були ключі. Це не сподобалося нібито таксисту, який звернувся в патрульну поліцію. А та дала припис на демонтаж. Тепер люди просять узаконити шлагбаум. Вони також аргументують, що на вулиці поруч - скульптора Ізмалкова - проводилися ремонтні роботи. Через це фури почали об'їжджати по Ініціативній, руйнуючи дорогу.

Работники завода заявили, что уже полтора года работают бесплатно.

Мешканці також скаржаться, що на вулиці поруч "вельмишановні люди" встановили бетонні стовпчики, але на них увагу не звертали раніше: "Асфальт покладений в 3-4 см, і він не витримає великовантажний транспорт. Асфальт на очах тане... У той же час поруч вулиця 1-а Поперечна, там 30 років стоять бетонні стовпчики, там вельмишановні люди живуть і все нормально. Як це розуміти? Вихід один - зняти асфальт, і ніхто не буде їхати", - підкреслюють місцеві.

Члени комісії заявили, що дорога загального значення і обмежувати її шлагбаумом протизаконно. Мешканцям запропонували інше рішення - обмежити рух великовантажного транспорту, встановити там швидкісний режим до 20 кілометрів на годину, наскрізний проїзд прибрати. 

За словами Манзюк, вона вже розмовляла з цього приводу з начальником патрульної поліції Максимом Ахромєєвим. "Він сказав, якщо ми через сесію міської ради винесемо рішення про заборону руху на ділянці такій-то, приймемо його і виконаємо організацію дорожнього руху то все добре, ставте шлагбаум", - запевнила депутат.

Після обговорення питання депутати дішли висновку, що все-таки необхідно розробляти схему пересування і виключити з неї вул. Ініціативну, тоді люди зможуть уберегти дорогу від руйнувань.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв