ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Міські депутати вирішили, що миколаївці можуть і далі походити "по коліно в багнюці"

Депутати не хочуть виділяти гроші на механічне прибірання. "Опоблошники" вимагають, щоб працівники ЖЕКів вручну прибирали дороги міста
Depo.Миколаїв
4 березня 2016 11:09
ФОТО: depo.ua
Міські депутати вирішили, що миколаївці можуть і далі походити "по коліно в багнюці"
Міські депутати вирішили, що миколаївці можуть і далі походити "по коліно в багнюці"

Депутатська комісія з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності та благоустрою міста в черговий раз розглядала питання про виділення коштів на механічне прибирання міських доріг, про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі міськради.

Після обговорення було ухвалене рішення запросити голів адміністрацій районів на комісію. Голова адміністрації Ленінського району Петро Мовчан, заступники голів адміністрацій Центрального і Заводського районів - Олександр Касьянов та Микола Міщішен прибули на засідання.

Голова комісії, дкпутат від партії "Самопоміч" Олександр Рєпін надав слово "опоблоківцю" Ігорю Копійці: "У нас прийнято рішення міської ради: спочатку програма, а потім бюджет, тому я не знаю, чому ви захотіли нас побачити".

Рєпін пояснив, що це була його ініціатива: "Коли на них (глав адміністрацій) все місто показує пальцем, все місто запитує, чому ми ходимо по коліно в багнюці, що вони можуть відповісти людям, порекомендуйте їм".

На що Копійка повторився, що в січні на бюджетній сесії чітко було сказано: "Спочатку програми до 1 березня, з 1 по 31 березня розглядаємо бюджет, програму ми отримали сьогодні".

Після цього голова комісії порекомендував головам адміністрацій звертатися до "опоблоківця".

Миколаївці і далі ходитимуть "по коліно в багнюці": депутати не хочуть виділяти гроші на механічне прибірання - фото 1

"Залучіть працівників ЖЕКів до ручного прибирання доріг", - сказав Ігор Копійка.

Представники адміністрацій районів дружно говорили, що цього робити не можна.

"Одягніть людей в жилети, виставте огорожу, поставте машини ДАІ і працюйте. Якщо ви не вмієте організувати роботи, це ваші проблеми", - сказав "опоблошник".

Представники адміністрацій поцікавилися, хто і з яких грошей буде платити працівникам ЖЕКів за ці роботи.

"Після зими необхідно прибрати цей бруд", - сказав Олександр Касьянов. "Вперше за 33 роки я бачу місто таким брудним".

"Ви ж розумієте, в чому причина? Чим гірше, тим краще", - втрутився Рєпін. "Будь-хто скаже: чому сміття на бордюрах, бо мер не прибирає. Якщо ми не змогли почути один одного, давайте на сесію виносити питання, розповідати всьому Миколаєву. Я теж не хочу вислуховувати від городян, чому профільна комісія не може прийняти питання. Я проти політичної складової в цьому питанні".

"Тут немає ніякої політичної складової", - переконував "опоблоківець". - "Кожен повинен виконувати свої функціональні обов'язки".

"Ми говоримо по 1/12 від договору минулого року. За додатковою угодою ми маємо право працювати 3 місяці цього року. Ми просимо 1/12 від минулої Програми, а те, що нове, будь ласка, давайте допрацьовувати, враховувати всі пропозиції", - пропонував Микола Міщішен.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв