Миколаївці хочуть створити у місті ботанічний сад

Миколаївці ініціюють створення у місті ботанічного саду, де можна буде насолодитися рідкісними рослинами та деревами з усіх куточків України
Depo.Миколаїв
28 квітня 2016 14:17
ФОТО: depo.ua
Миколаївці хочуть створити у місті ботанічний сад
Миколаївці хочуть створити у місті ботанічний сад

Дозвілля миколаївців одна з найболючіших проблем міста. Декілька маленьких парків та скверів, зоопарк та каток, що під загрозою закриття - ось і всі місця відпочинку. Городянам набридло гуляти вулицями, де головною "принадою" вважаються білборди та сміття, повідомляє Depo.Миколаїв.

Саме тому миколаївці ініціюють створення у місті ботанічного саду, де можна буде насолодитися рідкісними рослинами та деревами з усіх куточків України. Відповідну петицію вони розмістили на офіційному сайті міськради. 

Городяни запропонували створити ботанічний сад на пустирі між Матвіївкою та Київською трасою: "А порожніх територіх на околиці міста багато. Наприклад між Матвіївкою і Київською трасою є земля, яку вже котрий рік ніхто не засіває (незадіяної землі в Миколаєві багато). Так чому б там не зробити ботанічний сад. Чому б не створити квітучий куточок і запашний сад, в якому будуть зібрані дивовижні рослини з усіх частин світу або України". 

Миколаївці вже давно прагнуть окультурити місто, дана петиція в черговий раз підтверджує, що місто "генделиків" та реклами має шанс на світле майбутнє. 

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв