ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Миколаївці готові блокувати роботу компанії, що травить цілий район

Завод порушує низку екологічних норм та засипає попелом будинки та двори цілого району
Depo.Миколаїв
5 квітня 2016 10:45
ФОТО: depo.ua
Миколаївці готові блокувати роботу компанії, що травить цілий район
Миколаївці готові блокувати роботу компанії, що травить цілий район

Жителі Миколаєва поскаржилися на свавілля чергового підприємства. Компанія "Євгройл" вже другий рік засипає район Тернівка попелом та труїть городян. Про це на сьогоднішній сесії міськради повідомив активіст Денис Жело, повідомляє Depo.Миколаїв.

Вирішення даної проблеми намагаються знайти вже давно. Жело заявив, що "завдяки одному депутату  від "Опоблоку" вся робота зійшла на нівець". Ще минулого року екологічна комісія зафіксувала значні порушення. Думка активістів стосовно того, що компанія постійно перевищує всі допустимі екологічні норми, підтвердилась. 

Завод розташовано у критичній близькості до житлового сектору - менше 200 метрів. Всі звернення до влади  закінчуються відписками чиновників. Неодноразово знаходились компроміси, завод обіцяв встановити додаткові очисні споруди, але пізніше ігнорував свої обіцянки. 

У відкритому зверненні до міської влади жителі Тернівки просять призупинити  діяльність підприємства до встановлення додаткових фільтрів та сформувати відповідну депутатську комісію. 

Якщо найближчі два тижні ситуація не зміниться, люди готові йти на більш радикальні кроки та самостійно блокуватимуть роботу підприємства. 

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв