ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Миколаївці активно голосують за створення тролейбусної лінії в Корабельному районі

Відповідна петиція вже набрала 205 голосів
Depo.Миколаїв
11 лютого 2016 11:44
ФОТО: depo.ua
Миколаївці активно голосують за створення тролейбусної лінії в Корабельному районі
Миколаївці активно голосують за створення тролейбусної лінії в Корабельному районі

Єдиний район Миколаєва, де немає можливості пересуватися на електротранспорті - Корабельний. Місцеві жителі скаржаться, що залежать від приватних перевізників, які часто-густо самовільно сходять з маршрутів, або підвищують плату за проїзд. У зв'язку з цим городяни створили петицію "Провести тролейбусну лінію в Корабельний район" та активно за неї голосують, повідомляє Depo.Миколаїв.

"Населення Корабельного району - 85 000 чоловік, це майже п'ята частина населення міста. Проте, люди змушені користуватися послугами приватних підприємств перевізників з їх, м'яко скажемо, недоглянутими машинами, не маючи ніякої альтернативи. Хочеться нагадати, що ці ПП (приватні підприємства, - ред) регулярно підіймають вартість проїзду, не змінюючи якості надання послуг, іноді, просто не виводячи машини на маршрут і шантажуючи місто", - йде мова у петиції. 

Нагадаємо, що питання про прокладання тролейбусної лінії в Корабельний район піднімається регулярно протягом не одного десятка років, особливо перед виборами. В останній раз, попередній міський голова Юрій Гранатуров, говорив що це питання вже на стадії економічного прорахунку маршруту. 

Раніше ми повідомляли: миколаївець заявив, що його дискримінує вуличне радіо.

Миколаївці активно голосують за створення тролейбусної лінії в Корабельному районі - фото 1

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв