ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Миколаївському екс-податківцю хабарнику продовжили строк обмежень

Судове засідання відбулося без захисників
Depo.Миколаїв
19 лютого 2016 12:51
ФОТО: depo.ua
Миколаївському екс-податківцю хабарнику продовжили строк обмежень
Миколаївському екс-податківцю хабарнику продовжили строк обмежень

Адвокати колишнього керівника Жовтневої податкової В'ячеслава Туриці, підозрюваного у хабариництві, не з'явилися. Прокурор вважав, що засідання не можна проводити, оскільки це може порушити право на захист обвинуваченого. Проте сам він не заперечував проти розгляду без захисників. Про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі Центрального райсуду.

Прокурор клопотав про продовження строку дії обмежень, а закінчуються вони 19 лютого. Туриця частково заперечив проти цього. Він апелював тим, що з грудня 2015 року звільнився за власним бажанням з податкової, тож не має змоги впливати на хід слідства, знищуючи документи або спілкуючись із своїми колишніми підлеглими.

На це прокурор заявив, що потерпілий як і інші свідки обвинувачення ще недопитані. Також не досліджені досліджені матеріали кримінального провадження. Тому зміна обмежень може негативно вплинути на хід розгляду обвинувального акту в суді.

Суддя Сергій Медюк постановив ухвалу, якою задовольнив клопотання прокурора з приводу продовження строку дії обмежень відносно обвинуваченого та відклав судовий розгляд для повторного виклику захисників у судове засідання, яке відбудеться 25 лютого о 15-й годині.

Нагадаємо, екс-податківець Туриця підозрюється в отриманні хабаря 240 тис. грн за невжиття контрольно-перевірчих заходів.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв