ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Миколаївському чемпіону України та світу з фехтування на візках потрібна допомога

Спортсмен потребує операції по вживленню штучного тазостегнового суглоба
Depo.Миколаїв
13 квітня 2016 14:07
ФОТО: depo.ua
Миколаївському чемпіону України та світу з фехтування на візках потрібна допомога
Миколаївському чемпіону України та світу з фехтування на візках потрібна допомога

Бажуков Михайло Миколайович - майстер спорту України міжнародного класу з фехтування на візках, багаторазовий чемпіон України, призер Кубків світу в 2007 – 2015 роках, срібний та чотириразовий бронзовий призер чемпіонатів Європи, член національної збірної команди України з фехтування на візках.

В січні 2016 року Михайло потрапив до 4 міської лікарні з діагнозом "пневмонія". Тривалий час у хлопця була дуже висока температура. Але лікування не принесло бажаних результатів через не правильно встановлений діагноз. В середині лютого його перевели до міської лікарні №3 (Дубки), де діагностували запалення тазостегнового суглоба. Протягом місяця лікарі намагалися зняти запалення дуже коштовними антибіотиками: лікування коштувало близько 3 тисяч гривень на день.

Але, на жаль, нічого не допомогло і Михайлу видалили тазостегновий суглоб. Зараз у спортсмена розпочався процес відновлювання.

Майже рік необхідно для того, щоб він зміг перенести наступну операцію по вживленню штучного тазостегнового суглоба. Але це теж потребує великих затрат. У Михайла немає такої можливості через скрутне матеріальне становище. Для того, щоб продовжувати свою спортивну кар’єру йому дуже необхідна ця операція. Вона дуже складна і дуже коштовна. Але він не в змозі вже оплатити її сам. Всі заощадження, які були у Михайла були витрачені на перебування в двох лікарнях.

Всіх небайдужих до проблеми спортсмена просимо надати допомогу Михайлу на лікування та на вживлення штучного суглоба: це дасть йому змогу надалі займатися улюбленим видом спорту – фехтування на візках, та головне просто ПРОДОВЖУВАТИ ЖИТИ.

Номер картки Приватбанка 67 62 46 60 04 87 18 83 Для Бажукова Михайла Миколайовича.

Додаткову інформацію можна отримати в Миколаївському регіональному центі фізичкої культури і спорту інвалідів "Інваспорт", тел. (0512) 447054, 447071.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв