Миколаївського дезертира відправили на п'ять років до в'язниці

Матрос повторно порушив закон та раніше був звільнений від покарання
Depo.Миколаїв
4 травня 2016 17:49
ФОТО: depo.ua
Миколаївського дезертира відправили на п
Миколаївського дезертира відправили на п'ять років до в'язниці

Вироком Миколаївського районного суду за дезертирство засуджений військовослужбовець однієї з військових частин на Миколаївщині.
Він служив за контрактом та не повернувся вчасно в частину з короткострокової відпустки і ухилявся від проходження військової служби строком понад чотири місяці. Про це Depo.Миколаїв повідомили у прес-службі військової прокуратури Південного регіону.

Державний обвинувач запропонував суду визнати матроса винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 3 ст. 408 КК України та призначити йому покарання у вигляді п'ять років позбавлення волі. Погодившись з такою пропозицією, суд врахував ступінь тяжкості вчиненого злочину, особу обвинуваченого, який незадовільно характеризується по службі, а також попередню судимість, коли за самовільне залишення місця служби в червня 2015 року він був засуджений до двох років позбавлення волі зі звільненням від покарання з випробувальним терміном один рік.

На підставі ст. 71 КК України за сукупністю вироків, шляхом часткового приєднання покарання за попереднім вироком, обвинуваченого відправили в місця позбавлення волі на п'ять років і один місяць. Державне обвинувачення в суді підтримувала військова прокуратура Миколаївського гарнізону Південного регіону України.

Більше про життя Миколаєва та області читайте на Depo.Миколаїв